VIP Sport

12. prosince 2017 • 17:06

Hříšná tenistka Šarapovová mění tenis za modeling? Má na to vůbec?!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po dopingovém skandálu se stále tenisově »zahřívá«. Vlastně se zdá, že Ruska Maria Šarapovová přesedlala na úplně jinou dráhou. Změnila image a víc než na kurtu se v době tenisových dovolených předvádí v atelierech. Stává se z ní spíše modelka, ale má na to ve třiceti letech?Už dříve bylo vidět, že modeling je Šarapovové hodně blízký. Sexy reklamní fotky, předvádění se v bikinách na pláži, nebo načančaná někde ve společnosti. Ruska se fotoaparátů nebojí. Naopak, je vyhledávanou tváří a zdá se, že se jí to zalíbilo možná víc než tenisová kariéra!

Šarapovovou focení baví.
Šarapovovou focení baví.

Její videa, jak tvrdě dře, potí se a nabírá kondici, na sociálních sítích střídají modelingové pózy, špulení rtů a sexy pohledy. „Stačilo jedno cvaknutí a byl z toho tenhle nádherný obrázek,“ chlubí se třeba u fotky, kde si radostně poskakuje u moře na rozpáleném písku.

Možná tak v sobě zažehnává aféru, která kompletně ovlivnila a změnila její kariéru. V těle Marie totiž byla nalezena zakázaná látka meldonium. „Užívala jsem ho jako prevenci proti rodinným sklonům k cukrovce a nepravidelnému srdečnímu tepu,“ hájila se pětinásobná grandslamová šampionka. Marně! Dostala patnáctiměsíční trest. K tenisu se vrátila letos na konci dubna.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze