VIP Sport

11. prosince 2017 • 18:14

Dominik Hašek hraje v seriálu Lajna. Přijel lanařit do Havířova

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Střihl si další roli před kamerou. Bývalý hokejový brankář Dominik Hašek hrál před lety ve filmové komedii Rafťáci s Vojtou Kotkem a Jiří Mádlem. Objevil se i v seriálu Rudyho má každý rád se Sašou Rašilovem. Naposledy točil pro internetový seriál z hokejového prostředí Lajna. Koho hrál? Tradičně sám sebe.Tvůrci seriálu Lajna internetové televize OBBOD slibovali, že se v některém z jejich dílů objeví velká hokejová hvězda. V osmém pokračování se odtajnilo jméno slavné sportovní tváře. Olympijský vítěz z Nagana Dominik Hašek si střihl před kamerou sám sebe.

Dominátor přijel do Havířova, kde trénuje tamní hokejový klub fiktivní postava kouč Luboš Hrouzek (Jiří Langmajer) a za tým nastupuje jeho syn Patrik (Zdeněk Piškula).

Hašek si právě pro Hrouzka přijel. „To jsme rád. Patrik nemá agenta. Starám se o něj jenom já,“ říká bývalému brankáři Hrouzek senior. „Luboši, sorry, ale já tady dneska nejsem kvůli Patrikovi. Hledáme nového asistenta k hlavnímu trenérovi,“ odpoví Hašek s tím, že chce zlanařit ne syna, ale otce.

Jak zápletka dopadne, se dozvíte již zítra v novém pokračování Lajny>>>

Dominik Hašek si zahrál v seriálu Lajna
1080p 720p 360p

Témata:  VIPsport, Lajna, hokej, Hašek, Obbod
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze