VIP Sport

12. prosince 2017 • 12:30

Tenisová princeznička a zajíček z internetu opět spolu: Je to láska?!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Smůla ve hře, štěstí v lásce? Krásná kanadská tenistka Eugenie Bouchardová (23) poslední dobou na kurtech nezáří. Nálada se jí ale zlepšuje díky osobnímu životu. Letos v dubnu byla na rande se svým fanouškem poté, co s ním prohrála sázku na sociální síti. Nyní ukázala snímek, jak se k sobě tulí na sedačce. Že by se z nich stal pár?Patří mezi největší sportovní sex symboly. Bouchardová nafotila několik lechtivých snímků pro prestižní světové magazíny a ráda provokuje i na sociálních sítích, kam umisťuje například snímky, jak běhá v zaříznutých červených plavkách, které proslavil seriál Pobřežní hlídka.

Snímek Bouchardové s fanouškem vyvolal spekulace
Snímek Bouchardové s fanouškem vyvolal spekulace

Kanaďanka je vysněnou partnerkou mnoha mužů a jen jeden ji dokázal „sbalit“ přes internet. Na Twitteru s ním totiž prohrála sázku o to, kdo vyhraje únorové finále amerického fotbalu – Super Bowl. V dubnu tak vzala dvacetiletého Johna Goehrkeho na utkání NBA mezi basketbalisty Brooklynu a Milwaukee.

Nyní se pochlubila na internetu fotkou, jak se s o tři roky mladším Johnem tulí na sedačce. „Podívejte se, kdo mě přišel navštívit,“ napsala pod snímek tenistka. Jak často ji asi tenhle fanoušek navštěvuje a nejde o trochu víc, než jen návštěvu?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze