VIP Sport

13. prosince 2017 • 17:30

Bizarní historka z dětství: Neuvěříte, za co slušňák Čech dostal černý puntík!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Celou základku nosil domů na vysvědčení samé jedničky, přesto měl fotbalový brankář londýnského Arsenalu Petr Čech (35) pořádný malér. Byl obviněn z krádeže!V dalším dílu svých vzpomínek ze života, které fanouškům nabízí na svých webových stránkách, vytasil »Čechíno« kuriózní příhodu z druhé třídy.

Český pár Petr a Martina Čechovi
Český pár Petr a Martina Čechovi

Od rodičů dostal černé magnetky a vzal si je do školy, aby se pochlubil. „Jenže na tělocviku mi při každém kotrmelci nějaký vypadl z kapsičky trenýrek,“ vzpomínala hvězda Premier League.

„Petře!“ křikla učitelka v domnění, že právě načapala zloděje. Marné bylo přesvědčování, že magnetky jsou budoucí fotbalové hvězdy Petra Čecha. „A tak jsem já, naprosto bezproblémový žáček, dostal černý puntík a poznámku do notýsku. Taková ostuda...“

NEJ zákroky Premier League: Důležitý zákrok Čecha i reflex Elliota
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze