VIP Sport

15. prosince 2017 • 15:51

Dojemný vzkaz dcery Schumachera: Táto, díky. Každý den mi dáváš lásku!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Usmívala se, v ruce třímala trofej za další svůj úspěšný počin ve westernovém ježdění na koni. A myslela na tátu Michaela Schumachera (48), který už čtyři roky zůstává upoután na lůžko po nehodě na lyžích.„Chtěla bych poděkovat rozhodčím, ale hlavně svým rodičům za lásku, kterou mi každý den dávají,“ prohlásila Gina Schumacher (20), dcera legendárního pilota formule 1, na slavnostním večeru v Mnichově.

»Schumiho« před pár dny připomněl i jeho přítel a šéf stáje Ferrari Jean Todt. „Chybí nám. Ale stále bojuje. Bitva nekončí,“ řekl v Paříži, kde byl Němec uveden do motoristické Síně slávy.

Je to dřina, ale Schumacherova dcera koně miluje.
Je to dřina, ale Schumacherova dcera koně miluje.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze