VIP Sport

16. prosince 2017 • 12:15

Nahatá Schickova sestra v sauně: Neposlušnou bradavku já mám!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Brácha Patrik Schick (21) bojuje o triko v nabitém italském kádru AS Řím, zato jeho sestra Kristýna (22) se má jako v bavlnce. Pracovně odpočívá v Salcburku, kde pózovala v sauně a ani jí nevadilo, že neuhlídala neposlušnou bradavku!Někdo by do sauny bez zahalení nevkročil, ale Kristýna, finalistka České miss 2013, to je jiná liga. Sice kolem sebe měla obtočený bílý ručník, ale vlastně ho ani nepotřebovala.

Ups! Kristýna neuhlídala neposlušnou bradavku.
Ups! Kristýna neuhlídala neposlušnou bradavku.

V prohřáté sauně se nastavila jako před aparáty nejznámějších světových značek, pro které často jako vyhledávaná modelka fotí. To nejnutnější se snažila zakrýt, ale... Nepodařilo se. Jedna neposlušná bradavka vykoukla.

Jenže... Kristýna není žádné módní ořezávátko! Je to zkušenostmi otřískaná modelka, takže podobný incident ji rozhodně nerozhodí. Ostatně, fotky nahoře bez patří podle toho, jak se v módním průmyslu prezentuje, mezi její oblíbené.

A proč ne?! Vždyť je to krásná žena, která se nemusí vůbec za nic stydět...

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze