VIP Sport

16. prosince 2017 • 05:00

Chce posilu! Sparťan Rosický a jeho paní Radka se pokoušejí o druhé dítě

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sezona ve Spartě je jeden velký smutek, tak proč si neudělat radost doma v Šestajovicích. Sparťan Tomáš Rosický (37) a jeho rozkošná paní Radka (36) se pokoušejí o druhé dítě.Na podzim chodila se synkem Tomáškem (4,5) fandit na Letnou a ona i její slavný muž by rádi přivítali posilu. Tedy ne v rudém mančaftu, tam jich přišlo v létě deset a moc se nepovedly, ale v rodině!

„S manželem Tomášem si přejeme dalšího chlapečka nebo holčičku, ale necháváme to na náhodě,“ svěřila se pro iDnes.cz bývalá modelka a televizní rosnička Radka Rosická.

Budou fandit ve třech? Radka Rosická se synkem Tomáškem na letenském ochozu.
Budou fandit ve třech? Radka Rosická se synkem Tomáškem na letenském ochozu.

Hezké předvánoční přání, co říkáte? Což takhle vést šikovnému »Rosovi« juniorovi ruku a napsat v dopise Ježíškovi: „Chci brášku!“ Usměvavá mamka pověděla: „U nás se teprve začíná věřit na Ježíška. Syn vnímá, že Ježíšek existuje. Dárky ještě nakoupené nemám, nakupuji trošku na poslední chvíli, ale někam je poschovávám, aby je nenašel.“

A když jsme u těch schovávaček, s cukrovím to nestihla. „Vanilkové rohlíčky už zavoněly, ale bohužel se snědly dřív, než jsem je stačila schovat,“ prozradila Radka Rosická na své kluky, že jí je zbaštili.

Rosického TOP momenty proti Karviné: dal gól, dirigoval a nebál se ostrých zákroků

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze