VIP Sport

16. prosince 2017 • 05:00

Chce posilu! Sparťan Rosický a jeho paní Radka se pokoušejí o druhé dítě

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sezona ve Spartě je jeden velký smutek, tak proč si neudělat radost doma v Šestajovicích. Sparťan Tomáš Rosický (37) a jeho rozkošná paní Radka (36) se pokoušejí o druhé dítě.Na podzim chodila se synkem Tomáškem (4,5) fandit na Letnou a ona i její slavný muž by rádi přivítali posilu. Tedy ne v rudém mančaftu, tam jich přišlo v létě deset a moc se nepovedly, ale v rodině!

„S manželem Tomášem si přejeme dalšího chlapečka nebo holčičku, ale necháváme to na náhodě,“ svěřila se pro iDnes.cz bývalá modelka a televizní rosnička Radka Rosická.

Budou fandit ve třech? Radka Rosická se synkem Tomáškem na letenském ochozu.
Budou fandit ve třech? Radka Rosická se synkem Tomáškem na letenském ochozu.

Hezké předvánoční přání, co říkáte? Což takhle vést šikovnému »Rosovi« juniorovi ruku a napsat v dopise Ježíškovi: „Chci brášku!“ Usměvavá mamka pověděla: „U nás se teprve začíná věřit na Ježíška. Syn vnímá, že Ježíšek existuje. Dárky ještě nakoupené nemám, nakupuji trošku na poslední chvíli, ale někam je poschovávám, aby je nenašel.“

A když jsme u těch schovávaček, s cukrovím to nestihla. „Vanilkové rohlíčky už zavoněly, ale bohužel se snědly dřív, než jsem je stačila schovat,“ prozradila Radka Rosická na své kluky, že jí je zbaštili.

Rosického TOP momenty proti Karviné: dal gól, dirigoval a nebál se ostrých zákroků
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze