VIP Sport

16. prosince 2017 • 05:00

Chce posilu! Sparťan Rosický a jeho paní Radka se pokoušejí o druhé dítě

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sezona ve Spartě je jeden velký smutek, tak proč si neudělat radost doma v Šestajovicích. Sparťan Tomáš Rosický (37) a jeho rozkošná paní Radka (36) se pokoušejí o druhé dítě.Na podzim chodila se synkem Tomáškem (4,5) fandit na Letnou a ona i její slavný muž by rádi přivítali posilu. Tedy ne v rudém mančaftu, tam jich přišlo v létě deset a moc se nepovedly, ale v rodině!

„S manželem Tomášem si přejeme dalšího chlapečka nebo holčičku, ale necháváme to na náhodě,“ svěřila se pro iDnes.cz bývalá modelka a televizní rosnička Radka Rosická.

Budou fandit ve třech? Radka Rosická se synkem Tomáškem na letenském ochozu.
Budou fandit ve třech? Radka Rosická se synkem Tomáškem na letenském ochozu.

Hezké předvánoční přání, co říkáte? Což takhle vést šikovnému »Rosovi« juniorovi ruku a napsat v dopise Ježíškovi: „Chci brášku!“ Usměvavá mamka pověděla: „U nás se teprve začíná věřit na Ježíška. Syn vnímá, že Ježíšek existuje. Dárky ještě nakoupené nemám, nakupuji trošku na poslední chvíli, ale někam je poschovávám, aby je nenašel.“

A když jsme u těch schovávaček, s cukrovím to nestihla. „Vanilkové rohlíčky už zavoněly, ale bohužel se snědly dřív, než jsem je stačila schovat,“ prozradila Radka Rosická na své kluky, že jí je zbaštili.

Rosického TOP momenty proti Karviné: dal gól, dirigoval a nebál se ostrých zákroků
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze