VIP Sport

19. prosince 2017 • 12:45

Házenkářská legenda Filip Jícha si čistí hlavu v Americe: Opustil rodinu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Potřebuje si vyčistit hlavu. Zjistit, co bude po úžasné kariéře dál. Házenkářská legenda Filip Jícha (35) opustila rodinu.



Žijí v Barceloně, ale paní Hana, dcerka Valérie (8) a syn Vincent (5) tam teď chvilku budou sami. „Rodina je ve Španělsku. Já si zrovna teď dávám pár dnů hledání odpovědí na své vlastní otázky. Byl jsem v Brně na semináři, měl jsem v Německu televizní show ohledně házené, a teď letím do Ameriky podívat se na pár zápasů NHL a NBA,“ vysvětlil laskavý obr Jícha (201 cm, 110 kg).

Hledá se, zatímco u svých dětí má skoro jasno. „Kam půjde dcera, to nechám na ní. Je obrovsky talentovaná na umění. Synovi je pět a se stoprocentní jistotou můžu říct, že se dá v mých šlépějích. Když v televizi běží házená, tak vydrží se mnou koukat celý zápas. Pak si vezme míč a zkouší různé věci,“ už vidí Vincenta na svém místě nejlepší házenkář světa roku 2010.

Fascinace New Yorkem. Filip Jícha hledá v Americe sám sebe.
Fascinace New Yorkem. Filip Jícha hledá v Americe sám sebe.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 








Klasická verze
Mobilní verze