VIP Sport

27. prosince 2017 • 05:00

To jsou vnady! Sportovní svět byl letos nejen o brankách, bodech a vteřinách

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nebojí se vytasit své ženské zbraně. Letošní rok byl hojný na snímky bujných dekoltů či dokonce odhalených ňader, ať už samotných sportovkyň nebo partnerek špičkových sportovců. Kdo všechno v roce 2017 předvedl své vnady?Má to ale štěstí. Bulharský tenista a letošní vítěz Turnaje mistrů Grigor Dimitrov randí s bývalou partnerkou mistra světa F1 Lewise Hamiltona zpěvačkou Nicole Scherzinger.

Zamilovaný pár byl načapán během dovolené na Ibize. Kromě toho, že se oba důkladně protahovali na pláži, tak Nicole byla nafocena i nahoře bez, když ji Dimitrov mazal opalovacím krémem.

Pěkný úlovek se podařil fotografům na Floridě. Na pláži jednoho luxusního hotelu v Miami se slunila sestra fotbalisty AS Řím Patrika Schicka modelka Kristýna a z horního dílu plavek jí vykoukla bradavka.

GALERIE: Nenechte si ujít přehlídku půvabu

Tenista na dvorcích americké zpěvačky
Tenista na dvorcích americké zpěvačky

Na stejném místě o několik měsíců chytala bronz i modelka a závodnice na Jetsurfu Petra Kladivová. Ta si však vršek od bikin vůbec nevzala a dala tak na odiv své vnady.

Nechtěný úlovek z pláže se podařil i kameramanovi České televize. Když s reportérem ČT sport Jiřím Štěpánem v srpnu natáčel reportáž před utkáním Plzně o základní skupinu Evropské ligy v Larnace, zachytil na pláži, jak se za reportérem opaluje dáma nahoře bez.

Dámou, která nemá vůbec problém s opalováním bez vršku plavek, je manželka bývalého tenisty Borise Beckera půvabná Lilly. Letos chytala barvu na Mallorce a jak má ve zvyku, tak vůbec nezahalovala své vnady. Kdo další ukázal bujné poprsí, se můžete podívat v galerii u článku.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze