VIP Sport

27. prosince 2017 • 19:33

Synovi Pavla Nedvěda se zapalují lýtka: Malý »Méďa« sbalil kočičku!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sedí s manželkou Ivanou (43) u pressa ve své vile v luxusní turínské čtvrti La Mandria a povídá: „Mamko, to nám ty děti vyrostly, viď. Kluk už má holku.“O Dio, Dio, toto letí. Nejlepší český fotbalista všech dob Pavel Nedvěd (45) je mocným a váženým viceprezidentem Juventusu, ale jako rodič prožívá to samé, co mámy a tátové v jeho rodné vísce Skalná u Chebu. Dcera Ivanka (19), která studuje elitní univerzitu ve švýcarském Montreux, je až po uši zamilovaná do mládence Giovanniho a »Méďa« junior Pavlík (17) má slečnu.

Není divu, uhrančivé italské dívenky se na usměvavého blonďáčka lepí jako vosy na bonbón. Jen si vybrat. Podle fotky z ochozu stadionu Juve spočinulo Pavlíkovo oko na něžné drobné brunetce. Je to kočka! Na sociální síti si říká sere.na, ovšem syn slavného otce jí očividně není lhostejný…

Nepotatil se. Kopanou hraje Pavlík každý čtvrtek jen pro radost, nicméně legendární plejer přezdívaný »Furia Ceca« ho v tomhle směru nikam netlačil. „Syn mě dokáže naštvat, když mi odmlouvá nebo když mu něco řeknu a on nereaguje,“ prozradil velký Pavel. No jo, kluk má holt klackovská léta, ale mladičkou lásku mu tatík určitě zakazovat nebude.

Nedvědův syn se svojí láskou na fotbale v Turíně.
Nedvědův syn se svojí láskou na fotbale v Turíně.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze