VIP Sport

27. prosince 2017 • 19:33

Synovi Pavla Nedvěda se zapalují lýtka: Malý »Méďa« sbalil kočičku!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Sedí s manželkou Ivanou (43) u pressa ve své vile v luxusní turínské čtvrti La Mandria a povídá: „Mamko, to nám ty děti vyrostly, viď. Kluk už má holku.“O Dio, Dio, toto letí. Nejlepší český fotbalista všech dob Pavel Nedvěd (45) je mocným a váženým viceprezidentem Juventusu, ale jako rodič prožívá to samé, co mámy a tátové v jeho rodné vísce Skalná u Chebu. Dcera Ivanka (19), která studuje elitní univerzitu ve švýcarském Montreux, je až po uši zamilovaná do mládence Giovanniho a »Méďa« junior Pavlík (17) má slečnu.

Není divu, uhrančivé italské dívenky se na usměvavého blonďáčka lepí jako vosy na bonbón. Jen si vybrat. Podle fotky z ochozu stadionu Juve spočinulo Pavlíkovo oko na něžné drobné brunetce. Je to kočka! Na sociální síti si říká sere.na, ovšem syn slavného otce jí očividně není lhostejný…

Nepotatil se. Kopanou hraje Pavlík každý čtvrtek jen pro radost, nicméně legendární plejer přezdívaný »Furia Ceca« ho v tomhle směru nikam netlačil. „Syn mě dokáže naštvat, když mi odmlouvá nebo když mu něco řeknu a on nereaguje,“ prozradil velký Pavel. No jo, kluk má holt klackovská léta, ale mladičkou lásku mu tatík určitě zakazovat nebude.

Nedvědův syn se svojí láskou na fotbale v Turíně.
Nedvědův syn se svojí láskou na fotbale v Turíně.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud