VIP Sport

27. prosince 2017 • 15:20

Tady spolu tráví sváteční chvíle. Jágr se svou Veronikou v zajetí přepychu

###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to tam jako v pohádce. Skoro 200 kilometrů od Calgary, kde působí v dresu klubu Flames hokejista Jaromír Jágr (45) je slavný lyžařský resort Lake Louis. Právě sem vytáhl český hráč svou lásku Veroniku Kopřivovou. Všude bílo, hory, zamrzlé jezero a u něj překrásný zámek, ve kterém je ale nocování pěkně drahé. Pro Jágra to ale není žádný problém.Ráj na zemi. Hotel Fairmont Chateau je obklopen panenskou přírodou, která se dokonce dostala na seznam světového dědictví UNESCO. Před obrovskou budovou se nachází úchvatné jezero (Lake Louise). V létě se v něm lidé koupou a v zimě na něm rádi bruslí. Trénovat na ledě jako za starých časů tak může i Jaromír Jágr.

K dispozici má hvězda klubu Calgary Flames i velkou hotelovou posilovnu, kde se může udržovat v kondici. Fairmont Chateau je i gastronomickým pokladem. Vždyť zde najdete hned sedm restaurací! Hlad tak Jágr s Veronikou rozhodně mít nebudou. Dokonalé jsou i hotelové pokoje s velkými postelemi.

Obrovský komplex se proslavil v 60. letech minulého století, kdy se tam natáčel velkofilm Doktor Živago (získal 5 Oscarů). A na kolik je vyjde noc? Ceny ubytování se pohybují kolem 7 až 14 tisíc korun za klasické pokoje. Ty největší apartmány pak stojí v řádu desítek tisíc korun. Užít si Vánoce v ráji? K nezaplacení.

Na jezeru před hotelem se dá krásně bruslit
Na jezeru před hotelem se dá krásně bruslit

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud