VIP Sport

28. prosince 2017 • 11:40

Čeští fotbalisté se činili v ložnicích! A budoucí tatínci se těší na děti

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Číny bylo dost a navíc čeká přírůstek do rodiny. Fotbalový záložník Bořek Dočkal (29) má sbalené kufry a míří zpět do Evropy. Není ovšem sám, kdo statečně bojoval nejen na travnatém hřišti, ale také v ložnici. Kdo z českých fotbalistů ještě čeká na přílet čápa?Nejen případná změna angažmá je důvodem, proč by se měl Dočkal do Evropy těšit. Po návratu z Asie prozradila Dočkalova manželka Kamila na sociálních sítích, že s Bořkem čekají druhý přírůstek do rodiny.

„Dítě je obrovský dar a my už se nemůžeme dočkat, až tu budeš s námi. Nejkrásnější dárek, co jsme mohli dostat,“ napsala před Svátky k fotce s jasným poselstvím.

Dáreček by měl přijít na svět před letními prázdninami. Rodiče ještě nevědí, jestli se mají těšit na druhého chlapečka, nebo holčičku. „Čeká nás ještě větší ultrazvuk. I když Samík už má od začátku jasno...,“ dodala šťastná maminka.

Kdo ještě čeká miminko?

Michael Krmenčík (24) a přítelkyně Denisa
fotbalista Plzně

Kanonýr Plzně a národního týmu čeká s přítelkyní, manažerkou vyhlášeného pražského cukrářství, narození malé princezničky.

Radim Řezník (28) a přítelkyně Míša
fotbalista Plzně

I další hráč Plzně a reprezentace se stane co nevidět tátou. Se svou partnerkou, zubní laborantkou, přivítají na světě dcerku.

Tomáš Koubek (25) a přítelkyně Jana
brankář francouzského Rennes

Se svou životní partnerkou očekávají narození druhého potomka. Šťastní rodiče i malá sestřička Julinka by se měli dočkat během března.

Střelec Plzně Michal Krmenčík si svoji těhotnou lásku Denisu hýčká.
Střelec Plzně Michal Krmenčík si svoji těhotnou lásku Denisu hýčká.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze