VIP Sport

2. ledna 2018 • 17:26

Nemocná Koukalová vyměnila běžky za sjezdovky: Prožene Ledeckou?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na závodní kombinézu to pořád není, a tak biatlonistka Gabriela Koukalová (28) vytáhla z šatníku bundu s kožíškem a jala se fušovat do řemesla Ester Ledecké.Jak na běžkách spustí kvapík, lýtka má v jednom bolestivém ohni. Užít si lyžování je pro biatlonovou hvězdu osmatřicet dní před startem olympiády v Koreji stále problém. Vyřešila ho ale po svém.

„Vyměnila jsem přeplněné tratě a střelnici za prázdné svahy, běžky za sjezdovky, flintu za batoh, kombinézu za péřovku a tréninkovou dřinu za pohodové ježdění z kopce,“ vzkázala Gábina.

Už aby se Ester Ledecká, v současnosti nejlepší česká lyžařka, začala bát, že jí Koukalová vypálí rybník! S talentem od Pána Boha, kterým biatlonistka oplývá, by to nebylo nemožné. A i ta zpropadená lýtka by ji možná při hoblování svahu jen směrem dolů tolik nebolela. Nicméně útěk Gábiny na sjezdovku trval nakonec jen jedno odpoledne. „Byl to báječný relax a načerpání skvělé energie z úžasné přírody,“ libovala si.

Bohužel není příliš pravděpodobné, že by načerpala tolik sil, že by mohla ve čtvrtek stát na startu dalšího kola biatlonového SP v Oberhofu. Ač jméno Koukalové figuruje mezi osmi předem přihlášenými českými ženami, z nichž jich může závodit až šest, už během vyhlášení Sportovce roku bylo avizováno, že další informace o jejím zdraví tým oznámí až v polovině ledna. Do té doby se tak nedá čekat, že by závodila.

Koukalová relaxovala na sjezdovkách.
Koukalová relaxovala na sjezdovkách.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze