VIP Sport

2. ledna 2018 • 17:26

Nemocná Koukalová vyměnila běžky za sjezdovky: Prožene Ledeckou?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na závodní kombinézu to pořád není, a tak biatlonistka Gabriela Koukalová (28) vytáhla z šatníku bundu s kožíškem a jala se fušovat do řemesla Ester Ledecké.Jak na běžkách spustí kvapík, lýtka má v jednom bolestivém ohni. Užít si lyžování je pro biatlonovou hvězdu osmatřicet dní před startem olympiády v Koreji stále problém. Vyřešila ho ale po svém.

„Vyměnila jsem přeplněné tratě a střelnici za prázdné svahy, běžky za sjezdovky, flintu za batoh, kombinézu za péřovku a tréninkovou dřinu za pohodové ježdění z kopce,“ vzkázala Gábina.

Už aby se Ester Ledecká, v současnosti nejlepší česká lyžařka, začala bát, že jí Koukalová vypálí rybník! S talentem od Pána Boha, kterým biatlonistka oplývá, by to nebylo nemožné. A i ta zpropadená lýtka by ji možná při hoblování svahu jen směrem dolů tolik nebolela. Nicméně útěk Gábiny na sjezdovku trval nakonec jen jedno odpoledne. „Byl to báječný relax a načerpání skvělé energie z úžasné přírody,“ libovala si.

Bohužel není příliš pravděpodobné, že by načerpala tolik sil, že by mohla ve čtvrtek stát na startu dalšího kola biatlonového SP v Oberhofu. Ač jméno Koukalové figuruje mezi osmi předem přihlášenými českými ženami, z nichž jich může závodit až šest, už během vyhlášení Sportovce roku bylo avizováno, že další informace o jejím zdraví tým oznámí až v polovině ledna. Do té doby se tak nedá čekat, že by závodila.

Koukalová relaxovala na sjezdovkách.
Koukalová relaxovala na sjezdovkách.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze