VIP Sport

2. ledna 2018 • 16:35

Rachejtle mu explodovala u obličeje! Argentinský fotbalista je k nepoznání

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má štěstí, že žije. Argentinský fotbalista Lucas Viatri se zotavuje z nešťastné události, kdy mu během vánočních svátku explodovala u obličeje rachejtle a děsivě ho popálila. Třicetiletý útočník tak bude několik týdnů chybět týmu Penerol, kde nyní působí.Stačil mžik a stalo se neštěstí. Fotbalista Lucas Viatri chtěl odpálit zábavnou pyrotechniku, ale místo zážitků z nebeské show musel rychle do nemocnice s popáleninami. Navíc mu opuchnul obličej a přišel o obočí.

Naštěstí zranění nejsou vážná a pyrotechnika nezasáhla nikoho z jeho rodiny a přátel, kteří byli přítomni u nehody. „Lucas je v Buenos Aires, kde odpočívá a momentálně jsou prováděna vyšetření a byla zahájena léčba,“ uvedla argentinská zpravodajská agentura. Nikdo ale zatím neprozradil, jak dlouho bude trvat, než se Viatri zcela zotaví.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze