VIP Sport

2. ledna 2018 • 16:35

Rachejtle mu explodovala u obličeje! Argentinský fotbalista je k nepoznání

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má štěstí, že žije. Argentinský fotbalista Lucas Viatri se zotavuje z nešťastné události, kdy mu během vánočních svátku explodovala u obličeje rachejtle a děsivě ho popálila. Třicetiletý útočník tak bude několik týdnů chybět týmu Penerol, kde nyní působí.Stačil mžik a stalo se neštěstí. Fotbalista Lucas Viatri chtěl odpálit zábavnou pyrotechniku, ale místo zážitků z nebeské show musel rychle do nemocnice s popáleninami. Navíc mu opuchnul obličej a přišel o obočí.

Naštěstí zranění nejsou vážná a pyrotechnika nezasáhla nikoho z jeho rodiny a přátel, kteří byli přítomni u nehody. „Lucas je v Buenos Aires, kde odpočívá a momentálně jsou prováděna vyšetření a byla zahájena léčba,“ uvedla argentinská zpravodajská agentura. Nikdo ale zatím neprozradil, jak dlouho bude trvat, než se Viatri zcela zotaví.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze