VIP Sport

9. ledna 2018 • 21:50

Nezbedná fotbalová manželka! Vyšpulená prdelka i (ne)uhlídaná ňadra

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má dokonalé tělo a ráda se s ním i chlubí. Modelka Malena Costa (28) je manželkou španělského fotbalisty Maria Suáreze (30), se kterým má roční dceru Matildu. Zamilovaný pár si nedávno užíval dovolenou na Miami, kde bujné křivky vdané paní budily velkou pozornost. Posuďte sami.Člověk by možná i žárlil být v kůži fotbalisty Maria Suáreze, ale ten si je jistý, že svůdná Malena miluje pouze jeho a jejich dcerku. Proto ho nevzrušilo, když si modelka přímo u hotelového bazénu upravovala horní díl plavek a špulila pozadí na ostatní rekreanty.

Malena a její sexy poza u hotelového bazenu
Malena a její sexy poza u hotelového bazenu

Někdejší hráč Fiorentiny, Atlétika Madrid nebo Watfordu si užíval s manželkou dovolenou během volna v čínském klubu Kuej-čou Cheng-feng Č’-čcheng. Do Asie odešel loni v létě, aby si v tamní Super lize přivydělal pořádný balík peněz.

Malena je náklonností k fotbalistům známá. V minulosti chodila například s bývalou hvězdou Barcelony Carlesem Puyolem.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze