VIP Sport

10. ledna 2018 • 05:00

Hokejista Voráček bydlí ve Filadelfii sám: Odešel od Nicole a syna!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Slepovali to, jak se dalo. Odpustila mu pletky, on koupil nový dům, těšili se z narození krásného synka. Ani to ale lásku Jakuba Voráčka (28) a jeho americké přítelkyně Nicole (27) nezachránilo. Jak Blesk zjistil, vztah po necelých sedmi letech definitivně zkrachoval!Momentálně nejlepší a s ročním příjmem 10 milionů dolarů (214 mil. korun) nejlépe placený tuzemský hokejista v NHL odešel od rodiny. Ve Filadelfii, kde válí za místní Flyers, se přestěhoval do centra, zatímco Nicole i roční synek Jakub zůstali sami v domě na předměstí ve Voorhess, který si s Voráčkem loni pořídili.

„S Nicole spolu nejsme,“ přiznal na dotaz Blesku kapitán českého nároďáku z posledního mistrovství světa ve Francii.

Na něm ještě loni v květnu Nicole s malým Jakubem fandili tátovi z tribuny společně s Voráčkovými rodiči. Zdálo se, že pár ustál mohutnou krizi, kterou zapříčinila nevěra.

Že by už byla nevěra Jakuba Voráčka zažehnána?
Že by už byla nevěra Jakuba Voráčka zažehnána?

Slavný vousáč byl v létě 2016 přistižen, jak se v centru Prahy vodí za ruce a pusinkuje se zdravotní sestřičkou Markétou, zatímco Nicole čekala v Americe v pokročilém stádiu těhotenství na porod.

Když však 17. listopadu 2016 přišel Kubíček na svět, Voráček byl u toho. „Nejvíc nezapomenutelný pocit, jaký jsem kdy zažil,“ rozplýval se tehdy hrdý otec, kterému Nicole odpustila.

Ještě v létě popisoval, jak s chlapečkem partnerce pomáhá. „Krmení mi nedělá problém, přebalování také ne. Malý je zdravý a roste, nebrečí. Užívám si to,“ vyprávěl pro iDnes a těšil se, jak na podzim začne mrňous chodit. „To teprve bude zábava.“

Byť synka vídá, o velkou část téhle švandy se Voráček rozchodem s Nicole připravil…

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze