VIP Sport

###BLOK-TOP-VIDEA###

Jsi moje holka, tak na mě musíš myslet pořád! Jaromír Jágr (45) dal své přítelkyni Veronice Kopřivové (26) důrazný návod, jak na něj nezapomenout ani během krátkého odloučení. Přepsal jí názvy knih!Táhne mu na pět křížků, ale chová se jako malej Jarda... Když Verča dorazila z promrzlého Calgary »domů« na Floridu a začala vybalovat věci, náhle se zarazila. „Těšila jsem se na moje dvě knížky, že si je konečně přečtu, a jejich obaly jsou najednou jiné, než si pamatuji...“ popisovala chvíle zmatku.

Jágr s Kopřivovou na zamrzlém jezeře Louise.
Jágr s Kopřivovou na zamrzlém jezeře Louise.

Vzápětí vyprskla smíchy. Pochopila, že partner jí propiskou »vylepšil« názvy titulů! Ke knize »Jak být šťastný« připsal »...s Jaromírem«, a klukovi na obrázku navíc domaloval svoji pověstnou hřívu i číslo 68.

A titul »Miluj sám sebe« zdokonalil na »Miluj Jaromíra a potom sám sebe«. „Očividně ho název knih znepokojoval, tak to vyřešil po svém. Já toho chlapa praštím...“ zajíkala se Veronika smíchy.

V době hokejové nejistoty má Jágr alespoň jednu radost – doma mu to klape. S Veronikou jsou spolu dva roky a jejich láska stále hoří jako oheň. Vždyť co se škádlívá...

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze