VIP Sport

###BLOK-TOP-VIDEA###

Jsi moje holka, tak na mě musíš myslet pořád! Jaromír Jágr (45) dal své přítelkyni Veronice Kopřivové (26) důrazný návod, jak na něj nezapomenout ani během krátkého odloučení. Přepsal jí názvy knih!Táhne mu na pět křížků, ale chová se jako malej Jarda... Když Verča dorazila z promrzlého Calgary »domů« na Floridu a začala vybalovat věci, náhle se zarazila. „Těšila jsem se na moje dvě knížky, že si je konečně přečtu, a jejich obaly jsou najednou jiné, než si pamatuji...“ popisovala chvíle zmatku.

Jágr s Kopřivovou na zamrzlém jezeře Louise.
Jágr s Kopřivovou na zamrzlém jezeře Louise.

Vzápětí vyprskla smíchy. Pochopila, že partner jí propiskou »vylepšil« názvy titulů! Ke knize »Jak být šťastný« připsal »...s Jaromírem«, a klukovi na obrázku navíc domaloval svoji pověstnou hřívu i číslo 68.

A titul »Miluj sám sebe« zdokonalil na »Miluj Jaromíra a potom sám sebe«. „Očividně ho název knih znepokojoval, tak to vyřešil po svém. Já toho chlapa praštím...“ zajíkala se Veronika smíchy.

V době hokejové nejistoty má Jágr alespoň jednu radost – doma mu to klape. S Veronikou jsou spolu dva roky a jejich láska stále hoří jako oheň. Vždyť co se škádlívá...

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze