VIP Sport

17. ledna 2018 • 16:18

Jágrova Verunka vzkazuje těm, kdo ji nenávidí: Díky, bože, jaká jsem. Jsem důležitá!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tak už to v životě bývá… Někdo ji má rád, jiní ji nenávidí. A právě té druhé skupině přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra (45) napsala, že si z nich nedělá hlavu. Co jim Veronika Kopřivová (26) vzkázala?Jágrova láska provozuje online obchod, nabízí své služby a dává veřejnosti najevo, jak moc je to vyčerpávající. Je to dřina, takže si Verunka samozřejmě najde čas na odpočinek. Sociální sítě zásobuje sexy fotkami, což ale může nejednoho jejího fanouška »nakrknout«. A právě těmto posměváčkům věnovala několik vět.

„Tak jsem se díky některým mým followers v posledních dnech zase dozvěděla, jak je mnou pár lidí posedlých,“ začala svoji řeč. Hned bylo jasné, kam míří. „Věnují mi příspěvky, stories, prostor v telefonu, čas u kafe s kámojdou, zkrátka čas. Moc času na to, aniž bych věděla o jejich existenci,“ vypisovala s úsměvnými smajlíky.

Všem pak upřímně řekla, jak jimi pohrdá. „Díky za můj pestrý život, že nemám čas (chuť/energii) řešit ostatní a věnovat tolik času lidem, který ani neznám. Děkuji ti, bože, za ty dary, že jsem, jaká jsem. A díky za info, protože jsem se opravdu pobavila,“ vylila si srdíčko a nezapomněla doplnit: „Dává mi to důležitost. Takže vlastně pro mě služba, pro ně karma. Jste super!“

Tohle Jágrova Veronika vzkázala všem, kdo ji nenávidí.
Tohle Jágrova Veronika vzkázala všem, kdo ji nenávidí.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze