VIP Sport

19. ledna 2018 • 05:00

Dívčí válka v Austrálii a přehled růžového (ne)vkusu: Tenisová móda v křeči!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kouknete doleva, růžová. Otočíte hlavu doprava, růžová. Snad i zavřete oči a… růžová! Letošní Australian Open působí zvláštně – téměř každý hráč (hráčka) má u protinožců svůj růžový proužek!Dílny módních návrhářů před prvním grandslamem sezony měly jistě nedostatek růžové bavlny a jiných látek, z nichž šily tenisové úbory. Stačí se podívat na modré kurty v Melbourne a hned máte jasno.

„Lidé, kteří se podíleli na tvorbě těchto kolekcí, se zaměřili v prvé řadě na to, aby byli hráči na hřišti vidět,“ stojí ve zprávě jedné z největších sportovních značek na světě.

Inu, podařilo se! Jen se v tom fanoušci a diváci u televizních obrazovek trochu ztrácí. Neví, kdo je kdo, čemuž jednobarevné oděvy rozhodně nepomáhají. Na internetových diskuzích padají různé názory. Ať už jde o přirovnání k přirození, k lesu plnému muchomůrek růžovek či souloži Barbie s Kenem.

Lidé se baví, zároveň jsou znechuceni. Týká se to i tuzemských fanoušků, kteří čekají, jak dopadne válka o Česko mezi kamarádkami Karolínou Plíškovou (25) a Lucií Šafářovou (30). Co se výkonnosti týká, převahu má Plíšková. Lucii »vymlaskla« šestkrát ze sedmi duelů, ale co se růžové týká, jasně svoji soupeřku válcuje Šafářová. Pomůže jí to k proklouznutí do čtvrtého kola?

Česká tenistka Markéta Vondroušová také v Austrálii bojovala v růžové.
Česká tenistka Markéta Vondroušová také v Austrálii bojovala v růžové.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze