VIP Sport

19. ledna 2018 • 15:07

Doktor, který zneužíval gymnastky, se hroutí: Už neříkejte, jak jsem vás obtěžoval!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Udělal ze života peklo desítkám dívek. Bývalý lékař gymnastické reprezentace USA Larry Nassar (54) sexuálně obtěžoval sportovkyně a nyní je kvůli tomu jako obžalovaný před soudem. Zrůdný doktor se nyní údajně psychicky hroutí, když musí poslouchat výpovědi svých obětí.Loni v prosinci byl doktor Nassar odsouzen na 60 let za přechovávání dětské pornografie. Nyní stojí znovu před soudem kvůli zneužívání amerických gymnastek.

Jeho padesát obětí ve výpovědích uvedlo, jak je tento sexuální predátor obtěžoval a co jim vše dělal během lékařského vyšetření. Nejnověji se k obvinění připojila i nejzářivější gymnastická hvězda současnosti Simone Bilesová. (Více čtěte ZDE>>>)

Nassar nyní chce další svědkyně zastavit, aby už neříkaly, jak je zneužíval. „Je to mediální cirkus. Mám strach o své duševní zdraví,“ napsal soudu z vězení Nassar. Příběhy o jeho sexuálních útocích ho prý ničí.

Žádosti obžalovaného nakonec nebylo vyhověno a jeho oběti budou dále vypovídat. Svědčit se chystá ještě dalších 50 gymnastek, které obtěžoval.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud