VIP Sport

20. ledna 2018 • 17:20

Beckham a Neymar okukovali modelky na přehlídce: Kámo, nám to sekne!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Válí na hřišti i ve světě oděvů! Někdejší fotbalista David Beckham (42) a nejdražší plejer planety Neymar (25) se sešli na Pařížském týdnu módy a i na mole byli za hvězdy!Oba modemani v hlavním městě Francie, kde Brazilec válí za PSG a Beckham v tomto klubu končil svoji bohatou kariéru, představili zimní kolekci známé luxusní značky.

A když se na červeném koberci potkali, museli se navzájem pochválit: „Kámo, nám to fakt sekne!“ přitakávali si vzájemně. Starší z fotbalistů to bral s úsměvem. Ale co ten druhý?

Co je přinejmenším podivuhodné, Neymara setkání trochu vykolejilo. Vzhledem k jeho postavení ve společnosti je to k údivu, na druhou stranu je příjemné vidět, že je Brazilec také jenom člověk a někoho si váží. „Davida neskutečně respektuju,“ nechal se slyšet v minulosti. V Paříži to bylo znát…

Beckham s Neymarem se chválili, jak jim to sluší.
Beckham s Neymarem se chválili, jak jim to sluší.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze