VIP Sport

21. ledna 2018 • 17:25

Snowboarďačka Pančochová o čůrání: Příště se budu snažit víc, ať to stojí za to!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

O pořádný rozruch se snowboardistka Šárka Pančochová postarala nejen tím, že loni přiznala větší náklonnost k ženám, ale i svými fotkami na Instagramu. Olympionička se totiž nechala zvěčnit, jak močí v Českém ráji u Hrubé Skály. Co na to nyní řekla?Baví se životem a miluje přírodu. Pančochová má i zvyk, že když vyleze na některý z vrcholů, tak tam i vykoná potřebu. „Čůrám jedině s výhledy,“ komentovala tehdy fotku, kde je u Hrubé Skály a močí. Pak se smála tomu, když o tom psali novináři.

„Mně přijde, že se něco najde každou chvíli. Musím říct, že jeden z vtipných momentů bylo moje čurání v Českém Ráji. Člověk si nemůže ani v klidu ulevit v lese. Příště se asi budu snažit trochu víc, aby to opravdu stálo za to!“ smála se Pančochová a prozradila, co například dělá na toaletě v letadle.

„Když splachuju na záchodě v letadle, vždycky si zacpu uši,“ řekla snowboardistka. Není divu. Ten hluk opravdu není zrovna příjemný.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze