VIP Sport

21. ledna 2018 • 17:25

Snowboarďačka Pančochová o čůrání: Příště se budu snažit víc, ať to stojí za to!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

O pořádný rozruch se snowboardistka Šárka Pančochová postarala nejen tím, že loni přiznala větší náklonnost k ženám, ale i svými fotkami na Instagramu. Olympionička se totiž nechala zvěčnit, jak močí v Českém ráji u Hrubé Skály. Co na to nyní řekla?Baví se životem a miluje přírodu. Pančochová má i zvyk, že když vyleze na některý z vrcholů, tak tam i vykoná potřebu. „Čůrám jedině s výhledy,“ komentovala tehdy fotku, kde je u Hrubé Skály a močí. Pak se smála tomu, když o tom psali novináři.

„Mně přijde, že se něco najde každou chvíli. Musím říct, že jeden z vtipných momentů bylo moje čurání v Českém Ráji. Člověk si nemůže ani v klidu ulevit v lese. Příště se asi budu snažit trochu víc, aby to opravdu stálo za to!“ smála se Pančochová a prozradila, co například dělá na toaletě v letadle.

„Když splachuju na záchodě v letadle, vždycky si zacpu uši,“ řekla snowboardistka. Není divu. Ten hluk opravdu není zrovna příjemný.

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud