VIP Sport

22. ledna 2018 • 21:03

Nejúspěšnější olympionik plavec Phelps: Několikrát jsem přemýšlel o sebevraždě!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyhrál 23 zlatých olympijských medailí a patří mezi největší legendy sportu. Přesto se americký plavec Michael Phelps (32) ne vždy cítil dobře a dokonce několikrát přemýšlel o sebevraždě. Naštěstí se vždy dokázal dostat z hlubokých depresí a nyní už je šťastný.Byl jedním z řečníků na fóru o duševním zdraví v Chicagu. Právě tam Phelps šokoval všechny posluchače, když prozradil, že se chtěl několikrát zasebevraždit. Poprvé po olympijských hrách v Aténách v roce 2004, kde získal šest zlatých medailí a dvě bronzové.

„Myslím, že po každé olympiádě jsem se dostal do stavu hluboké deprese. Nejhorší to bylo v Londýně v roce 2012. Zavřel jsem se na pokoji a byl jsem nervózní a třásl jsem se,“ vyprávěl fenomenální plavec.

V roce 2016 ukončil bohatou kariéru a nyní už si užívá života a nic ho netrápí. „Jsem nesmírně vděčný, že jsem se nezabil. Poslední roky jsou pro mě ty nejsvětlejší a mám lepší pocit, než když jsem vyhrál olympijské zlato,“ řekl Phelps, který žije v Arizoně se svou ženou bývalou Miss Kalifornie Nicole Johnsonovou a jejich synem Boomerem.

Phelps měl psychické problémy
Phelps měl psychické problémy

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud