VIP Sport

24. ledna 2018 • 05:00

Tenista Rosol svléknul lásku na pláži. Je to tu divoké, píše jeho blondýnka!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To, že se nebojí předvést své přednosti, ukázala láska Lukáše Rosola (32) už několikrát. A na Srí Lance to pokračuje! Milovanou Petru, která nahradila manželku Michaelu Ochostkou, svlékl tenista na pláži. Po Srí Lance se procházela nahoře bez!Randí spolu zhruba rok a ani po takové době je to láskyplné pobláznění nepřešlo. Neposedný Lukáš ukázal, jak umí být ke svým partnerkám velkorysý a vyvezl blonďatou krásku do »Země slonů«.

Petra na Srí Lance odhodila podprsenku!
Petra na Srí Lance odhodila podprsenku!

V první řadě si užívají toho, že mohou být v náročném tenisovém programu pohromadě (i když Rosol, aktuálně 209. hráč žebříčku, v poslední době chybí na nejprestižnějších světových akcích). Těla opalují, kde jen to jde, což Petře nedělá problém. Nepatří se stydlivým ženám. Nevěříte? Stačí si projet její sociální sítě a hned vám to bude jasné. Tady v exotice bez problémů odhodila podprsenku!

Na ostrově v jihovýchodní Asii také našla pro svého vyvoleného přirovnání přímo z džungle! „On je king (král),“ napsala k fotografii, kde Rosol hledí na šumící moře. Kráčí v písku do půl těla, v ruce nese tričko a nohavice od kraťasů má vykasané. „Je to tu divoké,“ popisuje Petra dění v Asii. Líbí se jí tam. To dokazuje fotka, jak si splní sen. Konečně si mohla pohladit chobot! Slony očividně miluje…

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze