VIP Sport

24. ledna 2018 • 17:10

Obdařená tenistka Plíšková. V Austrálii na vnady navnadila diváky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Umí upoutat pozornost. Tenistka Karolína Plíšková sice stejně jako loni vypadla ve čtvrtfinále Australan Open, ale tentokrát v Melbourne poutala pozornost nejen svými výkony na kurtu. Hrála totiž v topu s výrazným dekoltem a často hrozilo, že odhalí víc, než by chtěla.Návrháři se s tím nemazlí. Českou krásku Karolínu Plíškovou módní experti ze společnosti Fila oděli pro Australian Open do výrazného oblečení v barvách původní italské značky, tedy bíle, červené a tmavě modré.

Topu, který šestá hráčka světa oblékala v Melbourne, nedominovala ale barevná kombinace, nýbrž větší dekolt. Plíšková tak byla několikrát zachycena fotografy a televizními kameramany, jak se jí z výstřihu derou bujné vnady. Možná by měl Plíškové partner a zároveň i manažer Michal Hrdlička příště víc hlídat, jaký model oblečení jeho láska nafasuje.

Karolína Plíšková a její bujný dekolt na Australian Open
Karolína Plíšková a její bujný dekolt na Australian Open

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze