VIP Sport

27. ledna 2018 • 05:00

Berdych s Ester odjeli z Australian Open stylově: Batůžkáři za 100 tisíc!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jó, tomu se říká vejlet! Patnáctihodinovou cestu měl včera před sebou tenista Tomáš Berdych (32), který se vracel domů z Australian Open, kde vypadl ve čtvrtfinále. Po boku měl samozřejmé svoji milovanou manželku Ester.A co by to bylo za čundr, kdyby chyběly batůžky. Český tenista i jeho láska se jimi pochlubili z paluby luxusního aeroplánu. „Tak to by bylo Melbourne. Teď nás čeká pořádná doba v letadle, ale mně to nevadí. Mám vedle sebe tu nejlepší společnost,“ ukazoval Tomáš na svoji ženu.

A je jasné, že tihle průkopníci nejnovější módy nemají na cestování ruksaky z 90. let. Dohromady za oba luxusní kousky utratili kolem 120 tisíc korun! Což jsou ovšem drobné v porovnání s tím, co Berdych vydělal na letošním Australian Open. Vypinkal 7,28 milionu korun, což jistě na nějaké ty batůžky ještě bude…

Pusinka k narozeninám.
Pusinka k narozeninám.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze