VIP Sport

29. ledna 2018 • 12:58

Holka z Jágrovy postele se zabydlela u fotbalisty Nováka: Turecký bejvák u moře!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Roztahovat se v posteli vedle Jaromíra Jágra (45) jí nestačilo. Modelka Kateřina Provazníková (20) si tak s přítelem, fotbalistou Filipem Novákem (27) raději pořídila vlastní luxusní bydlení.Poté, co její miláček přestoupil z mrazivého Dánska do tureckého Trabzonsporu, musel si zamilovaný pár najít místo, kde složí hlavu. Povedlo se. „Krásné ráno všem, my už konečně v našem novém domově, no co mi řeknete na ten výhled,“ hlásila Katka nadšeně z »bejváku« u moře.

Vykoupat se v něm sice ještě nemůže, přece jen v aktuálních 7 °C by mohla nastydnout, vodních radovánek si ale určitě ještě užije. A tmavovlasá krasavice ani přes nebetyčnou radost nezapomíná, díky komu si tenhle ráj může užít. „Splnil mi můj turecký sen,“ poslala několik srdíček i své lásce Filipovi.

Fotka s Jágrem, která Kateřinu proslavila.
Fotka s Jágrem, která Kateřinu proslavila.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud