VIP Sport

2. února 2018 • 20:10

Fotbalistu Čelůstku a spol. napadli v Turecku kamením: Strach o život v autobuse!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Báli se o holý život! Fotbalisté Antalyasporu, kde působí i český bek Ondřej Čelůstka (28), naplno poznali, jak vyhecovaní dokážou být turečtí fanoušci.„Tým se zrovna vracel domů z venkovního zápasu, když náš autobus z ničeho nic napadli,“ líčil scénu z nedělního večera obránce Johan Djourou. Příznivci Akhisaru neunesli ztrátu bodů za remízu 1:1, obzvlášť když soupeř přijel kvůli finančním problémům jen s 16 hráči.

A tak se rozhodli nenáviděným dobyvatelům pomstít. Proti autobusu začali házet kamení a vysklili několik oken. Jen zázrakem se přitom Čelůstkovi a spol. nic nestalo. „Díky bohu, všichni jsou živí a zdraví,“ oddechl si Djourou poté, co horor ukončil příjezd policejní hlídky.

Fanoušci Akhisaru neunesli, že jejich tým ztratil body.
Fanoušci Akhisaru neunesli, že jejich tým ztratil body.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud