VIP Sport

1. února 2018 • 12:47

Drsné praktiky profesora Koláře: Do Jágrova kolena píchnuli krev a bylinky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Poprvé promluvil! Hokejista Jaromír Jágr (45) prolomil mlčení a na tiskové konferenci po tréninku v Kladně objasnil téměř všechny otazníky, které po jeho návratu z NHL do Česka vznikly. Detailně popsal i to, jak se mu profesor Pavel Kolář stará o poraněné koleno. Léčí ho drsnou metodou!Na chladné kanadské půdě v Calgary mrznul zhruba čtyři měsíce. Pak se ozvalo koleno, začalo otékat a bylo po nadějích překonat dávný rekord Gordieho Howa v počtu odehraných zápasů NHL (Jágrovi k vyrovnání chybí 34 utkání). Zatím…

Pro pomoc přijel domů, za klíčovým mužem, jenž mu ještě může prodloužit fantastickou kariéru. „Něco mi bylo vpíchnutého. Řekli mi, že by to mělo být lepší, ale budu cítit větší bolest. To se potvrdilo,“ krčil Jaromír rameny, aby pak přiznal hrůzu, kterou musel na klinice vytrpět.

Jaromír Jágr na tiskové konferenci v Kladně
Jaromír Jágr na tiskové konferenci v Kladně

„Myslíme si, že je to vnitřní vaz. Víme, proč to otéká. U vazu je odštípnutá troška kosti a jakmile vaz naráží na tu kost, dráždí ho a tím otéká celé koleno. Píchnuli mi tam mou krev s bylinkami, to by to mělo zklidnit. Injekce ale byla tak bolestivá, že se mi udělalo špatně,“ přiznal český hokejový bůh.

A tak stále není jasné, kdy zasáhne do prvoligových, případně extraligových, bojů. Čas ho tlačí. „Dnes jsem se cítil na tréninku hůř, než jsem čekal,“ litoval Jágr, přesto věří ve zlepšení. „Mým cílem je dostat se do formy, uzdravit se, pomoct mužstvu do play off, do baráže a vybojovat extraligu.“

A co si myslí o případném návratu do NHL? „To bych taky rád věděl. Teď to beru tak, že jsem na Kladně.“

Jágr vyprávěl historku z letiště: V sobotu na zápase nebudu, budu ve vesmíru!
720p 360p

Úsměvy i žonglování s pukem. Jágr poprvé trénoval se spoluhráči v Kladně
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze