VIP Sport

1. února 2018 • 17:51

Vdova po kouči Hlinkovi přišla o miliony. Luxusní dům musela prodat pod cenou!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bylo to místo, kde byla nejšťastnější. Liběna Hlinková po tragické smrti manžela Ivana Hlinky už finančně nezvládala starat se o jejich velký dům v Litvínově. Nemovitost s velkým pozemkem chtěla původně prodat za 13 milionů korun. Několik let marně hledala kupce a nakonec musela hodně slevit z ceny.Několik rozlehlých místností, které nikdo nevyužíval. Vdova Liběna Hlinková byla sama v obrovském domě.  „Znamenal pro mě opravdu domov. Cítila jsem se v něm bezpečně. Věnovala jsem všem úpravám spoustu sil a času. Ale byl obrovský a nákladný. Nešlo si ho nechat. Musela jsem jít s cenou dolů. Pět let mi trvalo, než se mi povedlo sehnat kupce,“ prozradila paní Hlinková v Magazínu MF Dnes.

Původně byl dům přes realitní společnost nabízen za 13 milionů korun. Už tehdy se ale prodával za nižší cenu, než kterou původně měl. Přesto se žádný zájemce nenašel a znovu se tak muselo jít s požadovanou sumou dolů. Za kolik milionů se nakonec přepychová vila s bazénem prodala, paní Hlinková neprozradila.

Nejoblíbenější místností v domě byla pracovna hokejového trenéra Hlinky. „Byla to jeho úniková místnost s krbovými kamny, příjemná a útulná. Chtěl v ní malovat. Jenže často jsme se tam s ním scházeli. I se psem. Poté, co se stalo to neštěstí, občas jsem tam na něj vzpomínala. Ale čím dál častěji jsem do ní chodila jenom uklízet. Nechtěla jsem se utápět ve smutku,“ řekla Liběna Hlinková, která při stěhování sbalila cenné sportovní relikvie a věnovala je hokejové síně slávy.

Liběna Hlinková na zápase českých hokejistů na MS s Kanadou
Liběna Hlinková na zápase českých hokejistů na MS s Kanadou
 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud