VIP Sport

2. února 2018 • 17:14

Slovenský cyklista Sagan je milionář, přesto matku poslal do domova důchodců

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Koupil si velkou vilu v Žilině a trvalé bydliště má v daňovém ráji v Monaku. Svou matku Helenu ale slovenský cyklista Peter Sagan poslal do domova důchodců v Tepličke nad Vahom, kde měsíční pobyt stojí 400 eur (10 tisíc korun).Je nejlépe placeným cyklistou planety s ročním příjmem 6 milionů eur (151 milionů korun). Další miliony si vydělá díky reklamním smlouvám. Slováky proto překvapila zpráva, že jejich sportovní ikona Peter Sagan poslal maminku Helenu do domova důchodců v Tepličke nad Vahom.

„Ztrácí paměť, proto je umístěna tam, kde je,“ řekl stroze otec Sagana pan Lubomír. Svou manželku má umístěnou nastálo v domově důchodců od loňského listopadu.

„Je to zlatý člověk. Řadíme ji skoro do řad personálu, protože nám hodně pomáhá. Kromě toho ráda čte. U nás rozkvetla, a to těší i její rodinu,“ uvedla Ludmila Kadašiová, ředitelka domova pro seniory.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze