VIP Sport

2. února 2018 • 17:14

Slovenský cyklista Sagan je milionář, přesto matku poslal do domova důchodců

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Koupil si velkou vilu v Žilině a trvalé bydliště má v daňovém ráji v Monaku. Svou matku Helenu ale slovenský cyklista Peter Sagan poslal do domova důchodců v Tepličke nad Vahom, kde měsíční pobyt stojí 400 eur (10 tisíc korun).Je nejlépe placeným cyklistou planety s ročním příjmem 6 milionů eur (151 milionů korun). Další miliony si vydělá díky reklamním smlouvám. Slováky proto překvapila zpráva, že jejich sportovní ikona Peter Sagan poslal maminku Helenu do domova důchodců v Tepličke nad Vahom.

„Ztrácí paměť, proto je umístěna tam, kde je,“ řekl stroze otec Sagana pan Lubomír. Svou manželku má umístěnou nastálo v domově důchodců od loňského listopadu.

„Je to zlatý člověk. Řadíme ji skoro do řad personálu, protože nám hodně pomáhá. Kromě toho ráda čte. U nás rozkvetla, a to těší i její rodinu,“ uvedla Ludmila Kadašiová, ředitelka domova pro seniory.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud