VIP Sport

2. února 2018 • 17:14

Slovenský cyklista Sagan je milionář, přesto matku poslal do domova důchodců

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Koupil si velkou vilu v Žilině a trvalé bydliště má v daňovém ráji v Monaku. Svou matku Helenu ale slovenský cyklista Peter Sagan poslal do domova důchodců v Tepličke nad Vahom, kde měsíční pobyt stojí 400 eur (10 tisíc korun).Je nejlépe placeným cyklistou planety s ročním příjmem 6 milionů eur (151 milionů korun). Další miliony si vydělá díky reklamním smlouvám. Slováky proto překvapila zpráva, že jejich sportovní ikona Peter Sagan poslal maminku Helenu do domova důchodců v Tepličke nad Vahom.

„Ztrácí paměť, proto je umístěna tam, kde je,“ řekl stroze otec Sagana pan Lubomír. Svou manželku má umístěnou nastálo v domově důchodců od loňského listopadu.

„Je to zlatý člověk. Řadíme ji skoro do řad personálu, protože nám hodně pomáhá. Kromě toho ráda čte. U nás rozkvetla, a to těší i její rodinu,“ uvedla Ludmila Kadašiová, ředitelka domova pro seniory.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze