VIP Sport

8. února 2018 • 12:32

Tenistka Plíšková o čtvrté "kérce": Donutila jí o 21 let mladší sestra!

Autor:

Další malůvka zkrášluje její tělo. Tenisová hvězda Karolína Plíšková (25) se během fedcupového týdne pochlubila při tréninku novým tetováním. Slíbila ale, že do víkendového zápasu se Švýcarkami jej odstraní...Už léta nosí na těle dvě výrazné kérky s maorskými motivy – první na levém stehně a boku, druhou na levé paži. Loni v létě k nim na pravém boku přidala okrasné písmeno M – na důkaz lásky k příteli Michalu Hrdličkovi. A teď ji na levačce čerstvě zdobí růže s lístky! „Jenže to je jen dětská nálepka, která se za pár dní smyje,“ prozradila radila pátá hráčka světa se smíchem.

Přišla k ní při hraní se čtyřletou sestřičkou Elzou. „Nějak jsme se ségrou blbly a byla jsem donucená si to tam nalepit. Do zápasu to ale sundám,“ slíbila.

Na těle jí tak opět zůstanou jen tři tetování. „Zatím další neplánuju, i když si nemyslím, že jsem s tím už skončila. Teď si ale dávám volno,“ vám volno, dodala Plíšková.

Karolína Plíšková ukázala svá tetování, má ráda maorské motivy...
Karolína Plíšková ukázala svá tetování, má ráda maorské motivy...

Češky se chystají na Fed Cup. Švýcarky? Jasné to nebude, varuje Plíšková
1080p 720p 360p

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze