VIP Sport

14. února 2018 • 05:00

Plzeňáci i další fotbalisté mají tah na branku: babyboom a 5krát porod

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Při letní dovolené předvedli úžasný tah na branku a teď to nese plody. Plejeři z české ligy prožívají svůj Vítězný únor v porodnicích. Na rozdíl od toho komunistického je čemu tleskat.Porodníci a sudičky měli fofr. Během týdne se stalo otci pět fotbalistů! Ve Slavii je čerstvým tátou dcerky turkmenský středopolař Ruslan Mingazov (26). V Mladé Boleslavi oslavil záložník Adam Jánoš (25) synka Matyáška.

No a ve všem musejí být přirozeně lídry Plzeňáci. Když už vedou o čtrnáct bodů tabulku, tak jsou nejpilnější i na lůžku. Ve Štruncových sadech se koná přímo babyboom! Bek Tomáš Hájek (26) a jeho usměvavá láska Barbara mají klučinu Tomáška. Zadákovi Radimovi Řezníkovi (29) přivedla uhrančivá černovláska Míša na svět holčičku Ninu no a jako poslední (zatím...) se dočkal ostrostřelec Michael Krmenčík (25).

Sladká cukrářka a snoubenka Denisa mu povila princezničku Claudii. »Krmelec« byl u toho a stihnul dnešní odlet viktoriánů na mač Evropské ligy s Partizanem v Bělehradě.

„Tohle je dar, který musíš chránit. Největší dar, jaký člověk může zažít. Jsem šťastný a děkuji ti, Deniso. Miluji tě,“ napsal prvorodič Michael Krmenčík k fotce se svým maličkým pokladem. Vida, jak se z drsného forvarda stane dojatý literát...

Krmenčík přímo na porodním sále.
Krmenčík přímo na porodním sále.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze