VIP Sport

14. února 2018 • 05:00

Plzeňáci i další fotbalisté mají tah na branku: babyboom a 5krát porod

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Při letní dovolené předvedli úžasný tah na branku a teď to nese plody. Plejeři z české ligy prožívají svůj Vítězný únor v porodnicích. Na rozdíl od toho komunistického je čemu tleskat.Porodníci a sudičky měli fofr. Během týdne se stalo otci pět fotbalistů! Ve Slavii je čerstvým tátou dcerky turkmenský středopolař Ruslan Mingazov (26). V Mladé Boleslavi oslavil záložník Adam Jánoš (25) synka Matyáška.

No a ve všem musejí být přirozeně lídry Plzeňáci. Když už vedou o čtrnáct bodů tabulku, tak jsou nejpilnější i na lůžku. Ve Štruncových sadech se koná přímo babyboom! Bek Tomáš Hájek (26) a jeho usměvavá láska Barbara mají klučinu Tomáška. Zadákovi Radimovi Řezníkovi (29) přivedla uhrančivá černovláska Míša na svět holčičku Ninu no a jako poslední (zatím...) se dočkal ostrostřelec Michael Krmenčík (25).

Sladká cukrářka a snoubenka Denisa mu povila princezničku Claudii. »Krmelec« byl u toho a stihnul dnešní odlet viktoriánů na mač Evropské ligy s Partizanem v Bělehradě.

„Tohle je dar, který musíš chránit. Největší dar, jaký člověk může zažít. Jsem šťastný a děkuji ti, Deniso. Miluji tě,“ napsal prvorodič Michael Krmenčík k fotce se svým maličkým pokladem. Vida, jak se z drsného forvarda stane dojatý literát...

Krmenčík přímo na porodním sále.
Krmenčík přímo na porodním sále.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze