VIP Sport

19. února 2018 • 15:04

Je to venku! Francouzku na bruslích zradil kostým, dvakrát odhalila bradavku

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na ledové ploše olympijských her v Koreji se chtěla ukázat… Podařilo se, jenže víc, než si představovala! Krásnou francouzskou krasobruslařku Gabriellu Papadakis (22) zradil při krátkém programu kostým, který dvakrát odhalil její ztopořenou bradavku.Mezi nejlepší dvacítku tanečních párů se duo ze země galského kohouta Papadakis-Cizeron kvalifikovalo z druhého místa. Ale za jakou cenu? Hodně, hodně drahou!

Nehoda s jejím dresem se stala hned v úvodních vteřinách vystoupení. Při tanci na ledě šla Gabriella do záklonu, jenže její dekolt nebyl patřičně stažen k hrudníku a věděla, že je zle. „Cítila jsem to hned, pak jsem se jen modlila,“ přiznala fešanda, která se chtěla pod pěti kruhy proslavit úplně jinak. Vykoukla jí totiž bradavka!

„Že se něco takového může stát, to byla moje noční můra. Navíc se to stalo na olympiádě,“ vzlykala pohledná plavovláska. „Musím přiznat, že mě to vyvedlo z koncentrace, ale musela jsem pokračovat.“

Bradavka vykoukla během jízdy několikrát!
Bradavka vykoukla během jízdy několikrát!

V této chvíli ovšem ještě nevěděla, že se stejná situace bude opakovat! Při jednom z výpadů, kdy se zapře o svého partnera a druhou ruku protne v úrovni ramen, se neposlušná bradavka rozhodla zazlobit znovu. Každý pohyb kromě kamer mapovaly také objektivy fotografů.

A jak se říká: Když se to se*e, tak se to se*e! Nic netušící režisér v hale pak všechno odvysílal v přímém přenosu zpomaleně na obrazovce. Diváci jásali, Gabriella šla do kolen.

Plusem ostudného večera tak může být snad jen fakt, že pokud ji odhalené poprsí rozhodilo a stačilo to na postup z druhého fleku, pak při plné koncentraci pojede ještě lépe. To by znamenalo zlepšení, tudíž zlatou olympijskou medaili!

 
Články odjinud


Články odjinud