VIP Sport

23. února 2018 • 22:15

Když si soupeři vyřizují v short tracku účty: Války na ledovém oválu bolí!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to rychlé, záživné ke sledování, ale rychlobruslaře na ledové dráze short tracku to pořádně bolí. Připravili jsme pro vás galerii, která vás utvrdí v tom, že tuto olympijskou disciplínu nedělají žádné slečinky!Do jihokorejského Gangneungu se sjelo 115 rychlobruslařů z 22 zemí, aby se ve stejnojmenné hale poprali o celkem 42 medailí. Čtyři disciplíny čekaly na muže, čtyři na ženy.

Kontaktní sport v obrovské rychlosti dost často končí karambolem a na Hrách v Pchjongčchangu tomu není jinak. Některé pády vypadají kuriózně, jiné končí obtisknutým obličejem v záchytné bariéře. To pak bývá drsné a často to končí zraněním.

Pády a karamboly na olympijské trati v Koreji.
Pády a karamboly na olympijské trati v Koreji.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze