VIP Sport

23. února 2018 • 22:15

Když si soupeři vyřizují v short tracku účty: Války na ledovém oválu bolí!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to rychlé, záživné ke sledování, ale rychlobruslaře na ledové dráze short tracku to pořádně bolí. Připravili jsme pro vás galerii, která vás utvrdí v tom, že tuto olympijskou disciplínu nedělají žádné slečinky!Do jihokorejského Gangneungu se sjelo 115 rychlobruslařů z 22 zemí, aby se ve stejnojmenné hale poprali o celkem 42 medailí. Čtyři disciplíny čekaly na muže, čtyři na ženy.

Kontaktní sport v obrovské rychlosti dost často končí karambolem a na Hrách v Pchjongčchangu tomu není jinak. Některé pády vypadají kuriózně, jiné končí obtisknutým obličejem v záchytné bariéře. To pak bývá drsné a často to končí zraněním.

Pády a karamboly na olympijské trati v Koreji.
Pády a karamboly na olympijské trati v Koreji.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze