VIP Sport

27. února 2018 • 21:50

Fotbalista Vízek bral během kariéry tajemné prášky. Šlo o doping?

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je olympijským vítězem, trojnásobným mistrem fotbalové ligy a má doma i bronz z mistrovství Evropy. Internacionál Ladislav Vízek v pořadu Tiki-Taka na O2 TV sport prozradil, že mu během kariéry v armádním klubu Dukla Praha pomáhaly i „tajemné“ prášky. Tehdy šlo o temnou dobu, kdy sportovci ze socialistických zemí hojně využívali doping.Známý glosátor a milovník života Ladislav Vízek si rád dopřeje, jak co se týče jídla, tak i dobrého pití. Během působení v Dukle měl tedy občas problém s lehkou nadváhou. „Po třicítce jdou kila nahoru a my se vážili pravidelně před tréninkem. Za váhou byla záclona a my se nadlehčovali,“ smál se Vízek, když prozradil fígl, jak oklamal trenéra.

Když měl Vízek nějaká kila navíc a nepodařilo se mu oklamat váhu, musel za každý kilogram zaplatit stovku. Proto si se spoluhráči našel pilulku, která jim pomáhala ušetřit na pokutách. „Před vážením jsme brali prášky na odvodnění a normálně jsme pak vytejkali samospádem. Tři kila byla dole. Jenže to bylo před tréninkem a my jsme pak byli hotový,“ prozradil Vízek.

„Chodili jste na doping?“ vtipkoval moderátor pořadu Petr Svěcený, když internacionál mluvil o záhadných pilulkách. „To jsou nějaký prášky pro krávy, ne?“ smál se herec Leoš Noha, který v seriálu Okresní přebor ztvárnil veterináře Ádu.

Manželé Šmicrovi a Ladislav Vízek pozorně sledují dění na palubovce
Manželé Šmicrovi a Ladislav Vízek pozorně sledují dění na palubovce

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze