VIP Sport

27. února 2018 • 21:50

Fotbalista Vízek bral během kariéry tajemné prášky. Šlo o doping?

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je olympijským vítězem, trojnásobným mistrem fotbalové ligy a má doma i bronz z mistrovství Evropy. Internacionál Ladislav Vízek v pořadu Tiki-Taka na O2 TV sport prozradil, že mu během kariéry v armádním klubu Dukla Praha pomáhaly i „tajemné“ prášky. Tehdy šlo o temnou dobu, kdy sportovci ze socialistických zemí hojně využívali doping.Známý glosátor a milovník života Ladislav Vízek si rád dopřeje, jak co se týče jídla, tak i dobrého pití. Během působení v Dukle měl tedy občas problém s lehkou nadváhou. „Po třicítce jdou kila nahoru a my se vážili pravidelně před tréninkem. Za váhou byla záclona a my se nadlehčovali,“ smál se Vízek, když prozradil fígl, jak oklamal trenéra.

Fotbalista Vízek bral během kariéry tajemné prášky. Šlo o doping?
1080p 720p 360p

Když měl Vízek nějaká kila navíc a nepodařilo se mu oklamat váhu, musel za každý kilogram zaplatit stovku. Proto si se spoluhráči našel pilulku, která jim pomáhala ušetřit na pokutách. „Před vážením jsme brali prášky na odvodnění a normálně jsme pak vytejkali samospádem. Tři kila byla dole. Jenže to bylo před tréninkem a my jsme pak byli hotový,“ prozradil Vízek.

„Chodili jste na doping?“ vtipkoval moderátor pořadu Petr Svěcený, když internacionál mluvil o záhadných pilulkách. „To jsou nějaký prášky pro krávy, ne?“ smál se herec Leoš Noha, který v seriálu Okresní přebor ztvárnil veterináře Ádu.

Manželé Šmicrovi a Ladislav Vízek pozorně sledují dění na palubovce
Manželé Šmicrovi a Ladislav Vízek pozorně sledují dění na palubovce

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze