VIP Sport

27. února 2018 • 21:50

Fotbalista Vízek bral během kariéry tajemné prášky. Šlo o doping?

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je olympijským vítězem, trojnásobným mistrem fotbalové ligy a má doma i bronz z mistrovství Evropy. Internacionál Ladislav Vízek v pořadu Tiki-Taka na O2 TV sport prozradil, že mu během kariéry v armádním klubu Dukla Praha pomáhaly i „tajemné“ prášky. Tehdy šlo o temnou dobu, kdy sportovci ze socialistických zemí hojně využívali doping.Známý glosátor a milovník života Ladislav Vízek si rád dopřeje, jak co se týče jídla, tak i dobrého pití. Během působení v Dukle měl tedy občas problém s lehkou nadváhou. „Po třicítce jdou kila nahoru a my se vážili pravidelně před tréninkem. Za váhou byla záclona a my se nadlehčovali,“ smál se Vízek, když prozradil fígl, jak oklamal trenéra.

Fotbalista Vízek bral během kariéry tajemné prášky. Šlo o doping?
1080p 720p 360p

Když měl Vízek nějaká kila navíc a nepodařilo se mu oklamat váhu, musel za každý kilogram zaplatit stovku. Proto si se spoluhráči našel pilulku, která jim pomáhala ušetřit na pokutách. „Před vážením jsme brali prášky na odvodnění a normálně jsme pak vytejkali samospádem. Tři kila byla dole. Jenže to bylo před tréninkem a my jsme pak byli hotový,“ prozradil Vízek.

„Chodili jste na doping?“ vtipkoval moderátor pořadu Petr Svěcený, když internacionál mluvil o záhadných pilulkách. „To jsou nějaký prášky pro krávy, ne?“ smál se herec Leoš Noha, který v seriálu Okresní přebor ztvárnil veterináře Ádu.

Manželé Šmicrovi a Ladislav Vízek pozorně sledují dění na palubovce
Manželé Šmicrovi a Ladislav Vízek pozorně sledují dění na palubovce

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze