VIP Sport

6. března 2018 • 18:18

Tvrdíkova dcera zářila. Modelkovské finále Ligy mistrů, jásal šéf Slavie

Autor:

Je hrdý na svůj klub, ale hlavně i na dceru Janu. Šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík se na sociální síti pochlubil snímkem, na kterém jeho sedmnáctiletá dcera chodí po mole v rámci věhlasného Paris Fashion Week.Modelku Janu Tvrdíkovou si najaly pro přehlídku v Paříži slavní módní giganti Karl Lagerfeld a Chanel. „Modelkovské finále Ligy mistrů,“ rozplýval se na sociální síti Tvrdík, který sdílel snímky z velkolepé akce.

Na přehlídce se společně s Tvrdíkovou objevila například i dcera legendární modelky Cindy Crawford půvabná Kaia.

Dcera šéfa Slavie na přehlídce v Paříži
Dcera šéfa Slavie na přehlídce v Paříži

Mezi diváky byla společenská smetánka v čele s manželkou bývalého francouzského prezidenta Carlou Bruniovou-Sarkozyovou.

Tvrdíková prorazila do vybrané společnosti modelek před dvěma lety výhrou v prestižní soutěži Elite Model Look. Soutěž se tehdy konala v Lisabonu.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze