VIP Sport

6. března 2018 • 18:18

Tvrdíkova dcera zářila. Modelkovské finále Ligy mistrů, jásal šéf Slavie

Autor:

Je hrdý na svůj klub, ale hlavně i na dceru Janu. Šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík se na sociální síti pochlubil snímkem, na kterém jeho sedmnáctiletá dcera chodí po mole v rámci věhlasného Paris Fashion Week.Modelku Janu Tvrdíkovou si najaly pro přehlídku v Paříži slavní módní giganti Karl Lagerfeld a Chanel. „Modelkovské finále Ligy mistrů,“ rozplýval se na sociální síti Tvrdík, který sdílel snímky z velkolepé akce.

Na přehlídce se společně s Tvrdíkovou objevila například i dcera legendární modelky Cindy Crawford půvabná Kaia.

Dcera šéfa Slavie na přehlídce v Paříži
Dcera šéfa Slavie na přehlídce v Paříži

Mezi diváky byla společenská smetánka v čele s manželkou bývalého francouzského prezidenta Carlou Bruniovou-Sarkozyovou.

Tvrdíková prorazila do vybrané společnosti modelek před dvěma lety výhrou v prestižní soutěži Elite Model Look. Soutěž se tehdy konala v Lisabonu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze