VIP Sport

7. března 2018 • 13:23

Posmrtný kontrakt Astoriho (†31): Klub věnuje vdově 130 milionů

Autor:

Z tragicky zasnulého obránce Davide Astoriho (+31) udělali ve Fiorentině kapitána a připravili mu čtyřletý kontrakt s gáží 2,7 milionu korun měsíčně. K jeho uzavření už ale nedošlo. Astorimu o víkendu selhalo srdce – pitva prokázala přirozenou smrt.„Plánovali jsme, že smlouvu prodlouží už minulý čtvrtek, ale pak se zhoršilo počasí, tak jsme řešili jiné věci. Další termín podpisu byl v pondělí...“ vypráví rozechvělým hlasem prezident Fiorentiny Andrea Della Valle.

I přes nečekanou Astoriho smrt však kontrakt vejde v platnost! „Fiorentina dodrží svou část dohody s tím, že veškeré peníze půjdou na podporu Davideho rodiny,“ prozradil šéf italské ligy Giovanni Malago.

Někdejší reprezentant po sobě zanechal vdovu Francescu a dvouletou dcerku Vittorii. Jejich utrpení by měl zmírnit balík 130 milionů korun, který jim dohromady od klubu přijde.

Davide Astori se raduje z branky
Davide Astori se raduje z branky

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze