VIP Sport

8. března 2018 • 19:40

Zvláštní osud bývalé slovenské hvězdy NHL. Pracuje jako dělník na stavbě!

Autor:

V nejprestižnější hokejové lize světa NHL odehrál 342 zápasů a posbíral celkem 92 bodů. Kromě toho slovenský útočník Ronald Petrovický (41) vydělal i desítky milionů korun. Nyní po konci kariéry si ale neužívá jako rentiér hokejového důchodu, ale pracuje jako dělník na stavbě.Hrál na zvučných štacích – Calgary Flames, New York Rangers nebo Pittsburg Penguins. Kariéru Ronald Petrovický ukončil už před osmi lety a až do smrti by nemusel hnout prstem. To však není jeho styl.

„Hokej mi nechybí. Mám plné ruce práce. Zaměstnal jsem se ve stavební firmě, kde pracuji jako projektový manažer. Nemám ale problém přiložit sám ruku k dílu. Vždycky mě to bavilo. Možná i proto jsem neměl problém se zařazením do normálního života,“ prozradil Petrovický.

Dokonce si sám postavil v kanadském městě Prince George rodinný dům pro manželku a jejich tři děti. „Chci ho ale prodat a postavit nový. Stále musím totiž něco dělat a vymýšlet,“ řekl nezmar Petrovický.

Témata:  VIPsport, NHL, hokej, práce, dělník
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze