VIP Sport

8. března 2018 • 19:40

Zvláštní osud bývalé slovenské hvězdy NHL. Pracuje jako dělník na stavbě!

Autor:

V nejprestižnější hokejové lize světa NHL odehrál 342 zápasů a posbíral celkem 92 bodů. Kromě toho slovenský útočník Ronald Petrovický (41) vydělal i desítky milionů korun. Nyní po konci kariéry si ale neužívá jako rentiér hokejového důchodu, ale pracuje jako dělník na stavbě.Hrál na zvučných štacích – Calgary Flames, New York Rangers nebo Pittsburg Penguins. Kariéru Ronald Petrovický ukončil už před osmi lety a až do smrti by nemusel hnout prstem. To však není jeho styl.

„Hokej mi nechybí. Mám plné ruce práce. Zaměstnal jsem se ve stavební firmě, kde pracuji jako projektový manažer. Nemám ale problém přiložit sám ruku k dílu. Vždycky mě to bavilo. Možná i proto jsem neměl problém se zařazením do normálního života,“ prozradil Petrovický.

Dokonce si sám postavil v kanadském městě Prince George rodinný dům pro manželku a jejich tři děti. „Chci ho ale prodat a postavit nový. Stále musím totiž něco dělat a vymýšlet,“ řekl nezmar Petrovický.

Témata:  VIPsport, NHL, hokej, práce, dělník
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze