VIP Sport

8. března 2018 • 16:02

Jágr s Veronikou špásovali v autě směr Prostějov: Svlíkačka po cestě na zápas!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na ledě by měl strávit jen pár vteřin, tak se potřeboval vyblbnout aspoň při cestě na zápas! Kladenský marod Jaromír Jágr (46), kterého stále trápí poraněné koleno, špásoval v autě směr Prostějov se svojí láskou Veronikou (26).Podle Jágrovy nálady se nezdá, že před jeho mužstvem stojí klíčový mač čtvrtfinále I. ligy (Kladno vede v sérii 3:2). Ano, on má s podobně důležitými zápasy zkušenosti, ale Rytířům v šestém utkání play off na Moravě moc nepomůže.

Na soupisku se vrátil po úterní odmlce (nefiguroval v ní ani v posledních dvou duelech základní části) a myslí jen na pár vteřin. „Pořád platí, že bych více nezvládnul,“ řekl včera pozdě večer během otevření Síně slávy kladenského hokeje v obchodním centru Oáza.

Veronika škádlí Jágra po cestě na zápas do Prostějova.
Veronika škádlí Jágra po cestě na zápas do Prostějova.

Náladu ovšem přes své zranění neztrácí. Naopak, s přítelkyní Veronikou blbli po cestě do Prostějova! Jeho blonďatá fešanda sedící na zadním sedadle si natáhla pravou nohu a položila ji Jágrovi na rameno. Vzhledem k tomu, že mají svého řidiče, žádný problém.

Jarda ji chvilku šimral na chodidle, Verunka umírala blahem. Z ničeho nic jí ale sundal ponožku, zatočil s ní ve vzduchu a hodil ji po své holce. „Svlíkačky,“ komentovala rozjetá přítelkyně na Instagramu a neodpustila si dodatek se zamračeným smajlíkem: „Nemá rád ponožky.“

Tak snad si Jágr nezapomene obout brusle, až půjde v Prostějově na těch svých pár vteřin…

Řezníček o Jágrově bezpečnosti: Je jen na něm, v jaké helmě bude hrát

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová MMA videa

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Aleš Opatrný Program SP

Články odjinud


Články odjinud