VIP Sport

9. března 2018 • 05:00

Pyšný tenista prožívá v Miami pohádku: Lendlova kočička!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to hodná holka a taky pěkňoučká kočička! Nikola (20), nejmladší z pěti dcer tenisového velikána Ivana »Hrozného« Lendla, popřála tátovi k narozeninám. A stálo to za to!„Šťastných osmapadesát,“ napsala ke společnému snímku. Otec Ivan Lendl může být na slečnu, kterou mu manželka Samantha porodila jako poslední po Marice (28), dvojčatech Isabelle a Caroline (27) a Daniele (25), náležitě pyšný.

Nikola jezdila závodně na koni, teď dělá v Miami instruktorku fitness a na sociální síti uvádí své skromné krédo: „Jsem inspirovaná strachem z průměrnosti.“ Pánové, jistě uznáte, že s jejím sexy tělem nemůže být o nějakém průměru řeč!

Na Nikolu může být táta pyšný.
Na Nikolu může být táta pyšný.

Témata:  sport, VIPsport, tenis, lendl, dcera, sexy
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze