VIP Sport

13. března 2018 • 09:36

Stará láska nerezaví? Vonnová poslala vzkaz nevěrnému Woodsovi!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Táhli to spolu tři roky a za rozpadem jejich vztahu stála nevěra. Tiger Woods (42) prý opět neudržel své libido, což odskákala i lyžařka Lindsey Vonnová (33). Jejich vztah byl ale jiný. Pouto, které mezi sebou vypěstovali, stále trvá. Dokázal to golfistův návrat na zelené trávníky!Byla to senzace, když v březnu 2013 jen tak přes facebookovou zprávu Vonnová oznámila: „Nejspíš by to nebylo nejlépe střežené tajemství, takže… Ano, chodím s Tigerem Woodsem.“

Světové deníky, weby i specializované magazíny měly o svých titulních stranách jasno. Byla to láska, jakou sportovní svět dlouhou dobu nezažil. Tiger si Lindsey hýčkal, jenže… Zase se »zaběhnul«!

Lyžařskou šampionku prý podvedl po nezdaru na jednom z turnajů a nejspíš to nebylo jedinkrát. „Měl poměr s jinými ženami. A Lindsey se to dozvěděla,“ řekl listu Daily Mail Tigerův blízký přítel. Jak na to přišla? „Když zjistil, že byl viděn s cizí ženou, sám se Lindsey přiznal,“ dodal Woodsův kamarád.

Po třech letech byl konec, oba to moc bolelo. Tigerův návrat na greeny po čtvrté operaci zad ale jen ukázal, jak k sobě mají stále blízko. Vonnová přes sociální síť Woodsovi vzkázala, že mu moc drží palce. „Pojďme, Tigere!“ hecovala bývalou lásku.

V konečném výsledku mu asi pomohla. Na turnaji Valspar Championschip, který je součástí nejprestižnější túry PGA Tour, totiž legendární Američan skončil dělený druhý a vydělal parádních 11,8 milionu korun!

Kdo ví… Možná se u nich ještě dočkáme dalšího návratu, tentokrát třeba v soukromém životě…

Časy, kdy byli Lindsey Vonnová a Tiger Woods ještě spolu, jsou pryč
Časy, kdy byli Lindsey Vonnová a Tiger Woods ještě spolu, jsou pryč

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze