VIP Sport

7. dubna 2018 • 05:00

V českém tenisu roste talentovaná sexy bohyně: Zatím vítězí erotika!

Autor:

Nejen krásná, ale i nesmírně talentovaná. Česká tenistka Monika Kilnarová (18) ovládla turnaj v řeckém Heráklionu famózním způsobem. Neztratila v něm ani jediný set!Vítězné tažení korunovala finálovou výhrou 6:3, 6:3 nad Švýcarkou Lisou Sabino. „Hodně mi pomáhá bojovnost,“ svěřila se po senzační jízdě, kterou zakončila zaslouženým titulem.

Bojovnost na kurtu Monice proti odolávajícím soupeřkám bezesporu pomáhá, ale má své další trumfy. Na pány zase platí její dokonalé dámské přednosti!

Perfektní tvary si mohou fanoušci vychutnávat na jejím Instagramu, kde najdou všechno včetně »erotických« snímků v bikinách. A když Klinarová nabídne sluníčku své krásné tělo, pak je to boj pro všechny, kdo se na ni podívá…

Mezi zápasy se vždycky najde chvilka na odpočinek.
Mezi zápasy se vždycky najde chvilka na odpočinek.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze