VIP Sport

7. dubna 2018 • 05:00

V českém tenisu roste talentovaná sexy bohyně: Zatím vítězí erotika!

Autor:

Nejen krásná, ale i nesmírně talentovaná. Česká tenistka Monika Kilnarová (18) ovládla turnaj v řeckém Heráklionu famózním způsobem. Neztratila v něm ani jediný set!Vítězné tažení korunovala finálovou výhrou 6:3, 6:3 nad Švýcarkou Lisou Sabino. „Hodně mi pomáhá bojovnost,“ svěřila se po senzační jízdě, kterou zakončila zaslouženým titulem.

Bojovnost na kurtu Monice proti odolávajícím soupeřkám bezesporu pomáhá, ale má své další trumfy. Na pány zase platí její dokonalé dámské přednosti!

Perfektní tvary si mohou fanoušci vychutnávat na jejím Instagramu, kde najdou všechno včetně »erotických« snímků v bikinách. A když Klinarová nabídne sluníčku své krásné tělo, pak je to boj pro všechny, kdo se na ni podívá…

Mezi zápasy se vždycky najde chvilka na odpočinek.
Mezi zápasy se vždycky najde chvilka na odpočinek.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud