VIP Sport

6. dubna 2018 • 18:24

Nechutný blikanec! Fotbalistovi v Číně ukousl šílený soupeř kus ucha

Autor:

Kanibal. Během utkání amatérského fotbalového poháru v Číně se strhla rvačka. Vyhrocený souboj odnesl jeden z hráčů ošklivým zraněním. Soupeř mu ukousl kus ucha.Připomněl legendární zkrat boxera Mikea Tysona, který v červnu roku 1997 v duelu o titul mistra světa v těžké váze ukousl Evanderu Holyfieldovi kus ucha a byl diskvalifikován. Čínský fotbalista během amatérského poháru v Nanningu předvedl stejný úlet.

Během utkání týmů Aogui s Malu došlo k velké šarvátce, kde nebyla nouze o pěstní souboje a kopy jako z karate. Jeden z hráčů se rozvášnil natolik, že se soupeři zahryzl do ucha a trhnul. Šokovaný napadený Číňan se pak nechal vyfotit s hrozivě vypadajícím ukousnutým uchem.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud