VIP Sport

6. dubna 2018 • 18:24

Nechutný blikanec! Fotbalistovi v Číně ukousl šílený soupeř kus ucha

Autor:

Kanibal. Během utkání amatérského fotbalového poháru v Číně se strhla rvačka. Vyhrocený souboj odnesl jeden z hráčů ošklivým zraněním. Soupeř mu ukousl kus ucha.Připomněl legendární zkrat boxera Mikea Tysona, který v červnu roku 1997 v duelu o titul mistra světa v těžké váze ukousl Evanderu Holyfieldovi kus ucha a byl diskvalifikován. Čínský fotbalista během amatérského poháru v Nanningu předvedl stejný úlet.

Během utkání týmů Aogui s Malu došlo k velké šarvátce, kde nebyla nouze o pěstní souboje a kopy jako z karate. Jeden z hráčů se rozvášnil natolik, že se soupeři zahryzl do ucha a trhnul. Šokovaný napadený Číňan se pak nechal vyfotit s hrozivě vypadajícím ukousnutým uchem.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze