VIP Sport

8. dubna 2018 • 11:50

Laskavý Čech dojal Anglii: Staví na nohy kluka s obrnou!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Výkop duelu Premier League Arsenal – Southampton je dnes v 15:15, jenže Petr Čech (35) nasbíral spoustu kladných bodů už dávno před ním. Po celé Anglii!Gólman Arsenalu a táta dcerky Adélky (10) a synka Damiána (9) je kabrňák. »Big Pete« koupil za v přepočtu 58 000 korun chodící rám pro klučinu Thea Ormstona (5) který trpí následky mozkové obrny. Theovi až dosud sloužil jen invalidní vozík, teď se díky Petrovi postaví na nohy.

„Tím, že jste osobně koupil rám, aby syn měl možnost chodit a hrát fotbal, plníte všechny jeho sny a měníte život naší rodiny. Jste velmi laskavý člověk, obrovské díky,“ vzdala Čechovi hold na sociální síti Theova matka Jodanna.

Malý Theo se postavil na nohy díky Petru Čechovi.
Malý Theo se postavil na nohy díky Petru Čechovi.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze