VIP Sport

8. dubna 2018 • 11:50

Laskavý Čech dojal Anglii: Staví na nohy kluka s obrnou!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Výkop duelu Premier League Arsenal – Southampton je dnes v 15:15, jenže Petr Čech (35) nasbíral spoustu kladných bodů už dávno před ním. Po celé Anglii!Gólman Arsenalu a táta dcerky Adélky (10) a synka Damiána (9) je kabrňák. »Big Pete« koupil za v přepočtu 58 000 korun chodící rám pro klučinu Thea Ormstona (5) který trpí následky mozkové obrny. Theovi až dosud sloužil jen invalidní vozík, teď se díky Petrovi postaví na nohy.

„Tím, že jste osobně koupil rám, aby syn měl možnost chodit a hrát fotbal, plníte všechny jeho sny a měníte život naší rodiny. Jste velmi laskavý člověk, obrovské díky,“ vzdala Čechovi hold na sociální síti Theova matka Jodanna.

Malý Theo se postavil na nohy díky Petru Čechovi.
Malý Theo se postavil na nohy díky Petru Čechovi.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze