VIP Sport

8. dubna 2018 • 17:00

V létě prohání syna, přes zimu mučí hráče v Rumunsku: Kouč Gudas sbírá trofeje!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenhle chlapík hokeji rozumí! V létě honí syna Radka, aby ho co nejlépe připravil na NHL. V zimě zase trénuje rumunský klub SC Csíkszereda, který vytáhl až na vrchol. Kouč Leo Gudas (52) ukazuje, jaký je v něm monstrózní potenciál!S Rumuny si Gudas starší plácl v listopadu 2016, kromě místní ligy se zapojil také do Erste soutěže, kde na sebe naráží nejlepší celky z Maďarska a Rakouska. A Leovi stačily dva roky, aby Csíkszeredu dovedl v domácí lize až k titulu a v o něco prestižnější konkurenci, bývalé MOL lize, svůj mančaft vytáhl až do semifinále.

Maximálně rozvíjí trenérský talent, který v něm stoprocentně dřímá! Syna Radka, obránce týmu NHL Philadelphie Flayers, rok co rok připravuje na sezonu v zámoří a synův fyzický fond mu musí dělat radost.

Gudas má tituly v rumunském poháru i lize.
Gudas má tituly v rumunském poháru i lize.

„My jsme začínali podle amerických metod trénovat dávno, než to přišlo do Česka. Lidi u nás si klepali na čelo, co to jako děláme, ale přesvědčili jsme se, že to funguje,“ naznačil Leo, že se zabývá hlavně moderními prvky trénování.

Radka natrvalo zabydlel v nejlepší lize světa, v Rumunsku ukazuje, jak velký potenciál v něm dřímá. Možná by to chtělo novou a lukrativnější šanci!

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze