VIP Sport

8. dubna 2018 • 17:00

V létě prohání syna, přes zimu mučí hráče v Rumunsku: Kouč Gudas sbírá trofeje!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenhle chlapík hokeji rozumí! V létě honí syna Radka, aby ho co nejlépe připravil na NHL. V zimě zase trénuje rumunský klub SC Csíkszereda, který vytáhl až na vrchol. Kouč Leo Gudas (52) ukazuje, jaký je v něm monstrózní potenciál!S Rumuny si Gudas starší plácl v listopadu 2016, kromě místní ligy se zapojil také do Erste soutěže, kde na sebe naráží nejlepší celky z Maďarska a Rakouska. A Leovi stačily dva roky, aby Csíkszeredu dovedl v domácí lize až k titulu a v o něco prestižnější konkurenci, bývalé MOL lize, svůj mančaft vytáhl až do semifinále.

Maximálně rozvíjí trenérský talent, který v něm stoprocentně dřímá! Syna Radka, obránce týmu NHL Philadelphie Flayers, rok co rok připravuje na sezonu v zámoří a synův fyzický fond mu musí dělat radost.

Gudas má tituly v rumunském poháru i lize.
Gudas má tituly v rumunském poháru i lize.

„My jsme začínali podle amerických metod trénovat dávno, než to přišlo do Česka. Lidi u nás si klepali na čelo, co to jako děláme, ale přesvědčili jsme se, že to funguje,“ naznačil Leo, že se zabývá hlavně moderními prvky trénování.

Radka natrvalo zabydlel v nejlepší lize světa, v Rumunsku ukazuje, jak velký potenciál v něm dřímá. Možná by to chtělo novou a lukrativnější šanci!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze