VIP Sport

10. dubna 2018 • 05:00

Desítky mrtvých budou vozit na nenápadný hokejový stadion v Praze!

Autor:

Trénoval zde například hokejista Patrik Eliáš, když se připravoval k návratu do NHL a hraje se zde krajský přebor Prahy. Stadion Hvězdy Praha má ale mimo hokeje i jiné „děsivé“ využití. V případě obrovského neštěstí by sloužil jako márnice!Musí být připraveni i na to úplně nejhorší. Vedení Prahy má dokonce vypracované plány, co by dělalo, kdyby nastalo hromadné neštěstí a zemřely naráz stovky lidí. Za druhé světové války sloužily k uchovávání mrtvých převážně kostely. Nyní by se všechna těla obětí svezla na jedno místo.

„V případě události s vysokým počtem obětí, kdy by nepostačovala kapacita ústavů soudního lékařství, se počítá i s využitím ledové plochy HC Hvězda Praha,“ řekl pro Lidové noviny mluvčí pražského magistrátu Vít Hofman. Snad nebude muset být stadionek ve Vokovicích nikdy použit jako márnice.

Patrik Eliáš na stadionu Hvězdy několikrát trénoval
Patrik Eliáš na stadionu Hvězdy několikrát trénoval

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze