VIP Sport

10. dubna 2018 • 05:00

Desítky mrtvých budou vozit na nenápadný hokejový stadion v Praze!

Trénoval zde například hokejista Patrik Eliáš, když se připravoval k návratu do NHL a hraje se zde krajský přebor Prahy. Stadion Hvězdy Praha má ale mimo hokeje i jiné „děsivé“ využití. V případě obrovského neštěstí by sloužil jako márnice!Musí být připraveni i na to úplně nejhorší. Vedení Prahy má dokonce vypracované plány, co by dělalo, kdyby nastalo hromadné neštěstí a zemřely naráz stovky lidí. Za druhé světové války sloužily k uchovávání mrtvých převážně kostely. Nyní by se všechna těla obětí svezla na jedno místo.

„V případě události s vysokým počtem obětí, kdy by nepostačovala kapacita ústavů soudního lékařství, se počítá i s využitím ledové plochy HC Hvězda Praha,“ řekl pro Lidové noviny mluvčí pražského magistrátu Vít Hofman. Snad nebude muset být stadionek ve Vokovicích nikdy použit jako márnice.

Patrik Eliáš na stadionu Hvězdy několikrát trénoval
Patrik Eliáš na stadionu Hvězdy několikrát trénoval

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud