VIP Sport

10. dubna 2018 • 12:05

Koukalová je už přestěhovaná. Její manžel si chválil postel v ložnici: Tady to půjde!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatímco manželé Gabriela a Petr Koukalovi dostavují nový dům u Hořovic, stihli se přestěhovat do svého dalšího útočiště. V Praze mají totiž větší byt, kde spolu tráví hodně času, když biatlonistka už rok nezávodí a rozhodla se odpískat i následující sezonu.V reklamním videu Koukalovi ukazují, jak se stěhují do bytu v novostavbě v Košířích. „S tím stěhováním všichni nadělají. Vždyť je to v pohodě,“ říká na kameru Petr Koukal, který řídí plně naložený vůz krabicemi. Mezi bednami sedí na zadním sedadle jeho žena Gabriela. „To je tím, že ty jsi to nenosil. Doufám, že máme alespoň všechno,“ upozorňuje biatlonistka a její muž hned vypálí: „Hlavně, že máš mě!“

Když přijedou před dům, tak se rozplývají z nového bydliště. „Tady budeme bydlet, miláčku. To bude parádní,“ tvrdí Koukal. Ve spotu se pak ještě honí po domě. Bývalý badmintonista běhá po schodech a Gabriela jede výtahem – opět obložená krabicemi. Znavený Koukal si pak sedá na jejich postel v ložnici a libuje si: „Tady to půjde.“ Koukalová pak za odměnu pro oba uvaří čaj a pochutnají si na její bábovce.

Gabriela Koukalová s manželem Petrem se přestěhovali do nového bytu
Gabriela Koukalová s manželem Petrem se přestěhovali do nového bytu

 
V ložnici s Koukalovou! Biatlonová kráska odhalila své soukromí
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze