VIP Sport

18. dubna 2018 • 16:19

Koukalová má strach, aby ji nenapadl šílenec jako Kvitovou!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bojí se. Biatlonistka Gabriela Koukalová ve své knize Jiná promluvila o velice intimních tématech. V její autobiografii zmínila i mnoho veselých historek, ale i momenty, ze kterých naběhne čtenářům husí kůže. Například, že se bojí fyzického útoku.Koukalová několikrát veřejně vystoupila proti dopingu v biatlonu. Největšími hříšníky byli ruští soupeři. Právě od několika jejich fanoušků dostává výhružné anonymy.

„Ty děvko, nepleť se do něčeho, čemu nerozumíš. Běž radši jako všechny české holky točit porno,“ stálo na jednom z nepodepsaných lístečků ve schránce poslaných z Ruska. Po napadení tenistky Petry Kvitové má Gabriela strach o své zdraví.

„Občas na mě někdo zvoní i doma v Jablonci. Petr mi dlouho vyčítal, že mám rozsvícená všechna světla a procházím se za okny jako ve výkladní skříni. To se změnilo po napadení tenistky Petry Kvitové. Od té chvíle se zamykám a zatahuju rolety. Kdyby si na mě chtěl někdo počkat, tak to zas nemá tak těžké...“

Gabriela Koukalová při nástřelu před sprintem SP v Kontiolahti
Gabriela Koukalová při nástřelu před sprintem SP v Kontiolahti

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud