VIP Sport

14. dubna 2018 • 17:50

Hrozivá zpověď nejkrásnější zápasnice MMA: Hromadné znásilnění!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Teď už se rvát umí, před hororovým zážitkem na střední ale bojovnice Paige VanZant (24) neutekla. Tehdy ji hromadně znásilnil gang opilých mladíků!„Měnili svoje pozice a neustále se na mně střídali,“ svěřila se po letech MMA zápasnice nejprestižnější světové série UFC.

Takhle už hubnout nechci, přiznala bojovnice Paige VanZant
Takhle už hubnout nechci, přiznala bojovnice Paige VanZant

„Můj mozek byl doslova otupělý a měla jsem totální výpadek. Byla jsem při vědomí, ale moje tělo bylo mrtvé,“ líčila dál okamžiky děsu.

„Nejhorší na tom je, že jsem nemohla nic udělat. Nezbývalo než se podřídit,“ uzavřela zpověď hvězad, která se proslavila mimořádně krvavým soubojem s Rose Namajnas. Také se svěřila, že dlouho praktikovala děsivé hubnutí kvůli váze.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze