VIP Sport

14. dubna 2018 • 17:50

Hrozivá zpověď nejkrásnější zápasnice MMA: Hromadné znásilnění!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Teď už se rvát umí, před hororovým zážitkem na střední ale bojovnice Paige VanZant (24) neutekla. Tehdy ji hromadně znásilnil gang opilých mladíků!„Měnili svoje pozice a neustále se na mně střídali,“ svěřila se po letech MMA zápasnice nejprestižnější světové série UFC.

Takhle už hubnout nechci, přiznala bojovnice Paige VanZant
Takhle už hubnout nechci, přiznala bojovnice Paige VanZant

„Můj mozek byl doslova otupělý a měla jsem totální výpadek. Byla jsem při vědomí, ale moje tělo bylo mrtvé,“ líčila dál okamžiky děsu.

„Nejhorší na tom je, že jsem nemohla nic udělat. Nezbývalo než se podřídit,“ uzavřela zpověď hvězad, která se proslavila mimořádně krvavým soubojem s Rose Namajnas. Také se svěřila, že dlouho praktikovala děsivé hubnutí kvůli váze.

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze