VIP Sport

14. dubna 2018 • 17:50

Hrozivá zpověď nejkrásnější zápasnice MMA: Hromadné znásilnění!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Teď už se rvát umí, před hororovým zážitkem na střední ale bojovnice Paige VanZant (24) neutekla. Tehdy ji hromadně znásilnil gang opilých mladíků!„Měnili svoje pozice a neustále se na mně střídali,“ svěřila se po letech MMA zápasnice nejprestižnější světové série UFC.

Takhle už hubnout nechci, přiznala bojovnice Paige VanZant
Takhle už hubnout nechci, přiznala bojovnice Paige VanZant

„Můj mozek byl doslova otupělý a měla jsem totální výpadek. Byla jsem při vědomí, ale moje tělo bylo mrtvé,“ líčila dál okamžiky děsu.

„Nejhorší na tom je, že jsem nemohla nic udělat. Nezbývalo než se podřídit,“ uzavřela zpověď hvězad, která se proslavila mimořádně krvavým soubojem s Rose Namajnas. Také se svěřila, že dlouho praktikovala děsivé hubnutí kvůli váze.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze